Mardin’den destek ekip gönderildi

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna ait lojistik deposundan alevler yükseldi. Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna ait lojistik deposunda bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Çıkan yangının ardından olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi, polis ve jandarmaya ait TOMA’lar sevk edildi.Çevre il ve ilçelerden de destek istendi. Yangın […]

Mardin’den destek ekip gönderildi
Mardin’den destek ekip gönderildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Ocak 2021 20:33

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna ait lojistik deposundan alevler yükseldi.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna ait lojistik deposunda bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı.

Çıkan yangının ardından olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi, polis ve jandarmaya ait TOMA’lar sevk edildi.Çevre il ve ilçelerden de destek istendi.

Yangın sırasında zaman zaman patlama sesleri de duyuldu.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Sabri Çelik olay yerine gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yangının akşam saatlerinde kontrol altına alındığı öğrenildi.