Mardin’de kalp krizi geçiren genç avukat hayatını kaybetti

Mardin Maliye ve Hazine Müdürlüğü’ne bağlı olarak kurum avukatı olarak çalışan AV. İbrahim Polat, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Genç avukatın arkadaşları tarafından vefat haberini alan Polat’ın yakınları ikamet ettikleri Malatya’dan Mardin’e gelerek oğullarının cenazesini alarak Malatya’ya döndüler. Av. İbrahim Polat’ın cenazesi Malatya’da kılınan cenaze namazının ardından Malatya Şehir Mezarlığında toprağa verildi. Bekar olan […]

Mardin’de kalp krizi geçiren genç avukat hayatını kaybetti
Mardin’de kalp krizi geçiren genç avukat hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Ekim 2022 11:26

Mardin Maliye ve Hazine Müdürlüğü’ne bağlı olarak kurum avukatı olarak çalışan AV. İbrahim Polat, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Genç avukatın arkadaşları tarafından vefat haberini alan Polat’ın yakınları ikamet ettikleri Malatya’dan Mardin’e gelerek oğullarının cenazesini alarak Malatya’ya döndüler.

Av. İbrahim Polat’ın cenazesi Malatya’da kılınan cenaze namazının ardından Malatya Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Bekar olan İbrahim Polat’ın cenazesine ailesi ile birlikte Malatya Baro Başkanı Onur Demez ve çok sayıda avukatın katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Mardin Barosu, kurumsal hesaplar üzerinden Polat’ın bağlı bulunduğu Malatya Borusu’na ve Muhakemat Müdürlüğü ile genç avukatın ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileklerini ileten bir mesaj yayımladı.