Mardin’de coronavirüs kısıtlamasının 4. haftasında da sessizlik hakim

Coronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hafta sonunu kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasında Mardin’in Kızıltepe ilçesi de sessizliğe büründü.  Halı desenli parke taşlarıyla Türkiye gündemine giren Kilise Caddesi de sessizliğe büründü. Türkiye’de hafta sonu için uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, 4. haftasına girdi. Kızıltepe’de en işlek caddeler de sessizliğe büründü. Halı desenli parke taşlarıyla Türkiye gündemine giren ve insanların […]

Mardin’de coronavirüs kısıtlamasının 4. haftasında da sessizlik hakim
Mardin’de coronavirüs kısıtlamasının 4. haftasında da sessizlik hakim
Selman Güneş
  • Yayınlanma26 Aralık 2020 10:21
  • Güncelleme26 Aralık 2020 11:15

Coronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hafta sonunu kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasında Mardin’in Kızıltepe ilçesi de sessizliğe büründü.  Halı desenli parke taşlarıyla Türkiye gündemine giren Kilise Caddesi de sessizliğe büründü.

Türkiye’de hafta sonu için uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, 4. haftasına girdi. Kızıltepe’de en işlek caddeler de sessizliğe büründü. Halı desenli parke taşlarıyla Türkiye gündemine giren ve insanların yoğun olarak kullandığı Kilise Caddesi de  sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sessizlik hakim oldu.  Caddede sadece kısıtlamadan muaf olan belediyenin temizlik görevlisi temizliğini yaptı.

Kısıtlama 28 Aralık Pazartesi saat 05.00’te sona erecek.