Mardin Valiliği’nden Kaymakam Temizkan açıklaması

Mardin Valiliği Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan ile ilgili bazı basın ve yayın organlarında çıkan ‘Nusaybin Kaymakamı gözaltına alındı’ şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan’ın gözaltına alındığı ve konutunda arama yapıldığına’’ dair haberler ile ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla aşağıdaki […]

Mardin Valiliği’nden Kaymakam Temizkan açıklaması
Mardin Valiliği’nden Kaymakam Temizkan açıklaması
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Ocak 2021 23:07

Mardin Valiliği Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan ile ilgili bazı basın ve yayın organlarında çıkan ‘Nusaybin Kaymakamı gözaltına alındı’ şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan’ın gözaltına alındığı ve konutunda arama yapıldığına’’ dair haberler ile ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Söz konusu haberlerin içeriğinin gerçeği yansıtmadığı, vatandaşlarımızın kaynağı belli olmayan haber ve söylentilere itibar etmemesi gerekmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”