Mardin DEVA’dan ‘Kadına Şiddete Hayır’ panosu

Mardin DEVA Partisi İl Başkanlığı ve Kızıltepe ilçe Başkanlığı kadına yapılan şiddete dikkat çekmek için ‘Kadına Şiddete Hayır’ panosu açtı. Kızıltepe Halı Desenli Caddede ‘de bir oklun kapısına partililer tarafında asılan panoya kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Panoya düşüncelerini yazan kadınlar imzalarını da attıktan sonra partililerle kadın şiddeti üzerine konuştu. Etkinliğe Mardin DEVA Partisi İl Başkanı […]

Mardin DEVA’dan ‘Kadına Şiddete Hayır’ panosu
Mardin DEVA’dan ‘Kadına Şiddete Hayır’ panosu
Selman Güneş
  • 14 Ağustos 2022 17:22

Mardin DEVA Partisi İl Başkanlığı ve Kızıltepe ilçe Başkanlığı kadına yapılan şiddete dikkat çekmek için ‘Kadına Şiddete Hayır’ panosu açtı.

Kızıltepe Halı Desenli Caddede ‘de bir oklun kapısına partililer tarafında asılan panoya kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Panoya düşüncelerini yazan kadınlar imzalarını da attıktan sonra partililerle kadın şiddeti üzerine konuştu.

Etkinliğe Mardin DEVA Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, İlçe Başkanı İbrahim Kılıç, ve partililer katıldı.

Kadınlar için çok güzel bir etkinlik olduğunu anlatan Mesut Aydoğan, “Kadınlarımız panomuzun önüne gelerek duygularını çok güzel bir şekilde dile getirdiler. Onlarla konuştuk, sıkıntılarını dinledik. Kızıltepe çok güzel bir etkinlik oldu. Ayrıca halkımızın yoğun ilgisi kadın hakları konusunda umutlarınızı büyüttü.
İlçe Başkanım İbrahim Kılıç’a ve kadın çalışmaları başkanım Sedef hanım başta olmak üzere teşkilatlarımıza teşekkür ederim.” dedi.