Kızıltepe’nin köyünde evde kanlar içerinde kadın cesedi bulundu

Mardin Kızıltepe İlçesine Bağlı Eşme (Meskeynter) köyünde bir evde kanlar içerisinde yatan bir kadın cesedi bulunduğu öğrenildi. Olay bugün saat 16.00 sıralarında meydana geldi edinilen bilgiye göre; Eşme köyünde iki erkek kardeşiyle aynı avluda yaşayan 45 yaşındaki Nurhan İlhan ismindeki kadının kardeşleri sabah işi gitmek için evden çıktı. Kadının komşuları eve geldiğinde Nurhan İlhan’ın kanlar […]

Kızıltepe’nin köyünde evde kanlar içerinde kadın cesedi bulundu
Kızıltepe’nin köyünde evde kanlar içerinde kadın cesedi bulundu
Selman Güneş
  • 29 Ekim 2022 20:43
  • 29 Ekim 2022 21:26

Mardin Kızıltepe İlçesine Bağlı Eşme (Meskeynter) köyünde bir evde kanlar içerisinde yatan bir kadın cesedi bulunduğu öğrenildi.

Olay bugün saat 16.00 sıralarında meydana geldi edinilen bilgiye göre; Eşme köyünde iki erkek kardeşiyle aynı avluda yaşayan 45 yaşındaki Nurhan İlhan ismindeki kadının kardeşleri sabah işi gitmek için evden çıktı. Kadının komşuları eve geldiğinde Nurhan İlhan’ın kanlar içerisinde yere yattığını gördü. Durum jandarma ve sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Nurhan İlhan’ın hayatını kaybettiği belirledi. Nurhan. İlhan’ın kafasına ve vücuduna darbe aldığı belirlendi. İlhan’ın cansız bedeni otopsi için Mardin Devlet Hastanesine götürüldü.

İddiaya göre Nurhan İlhan’ın boynundaki altınlarının da kayıp olduğu öğrenildi. Güvenlik güçlerinin olay ile ilgili incelemesi sürüyor.