Kızıltepe’de silahlı kavga: Biri uzman çavuş, 2 yaralı

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde akrabalar arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaralandı. Olay 13.30 sıralarında Kızıltepe Tepebaşı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,  akrabalar arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda Mersin’de görevli olan ve izini için Kızıltepe’de olan 27 yaşındaki  Uzman Çavuş M. Aydın, M. A. silahlı […]

Kızıltepe’de silahlı kavga: Biri uzman çavuş, 2 yaralı
Kızıltepe’de silahlı kavga: Biri uzman çavuş, 2 yaralı
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Aralık 2020 15:25
  • Güncelleme16 Aralık 2020 16:37

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde akrabalar arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaralandı.

Olay 13.30 sıralarında Kızıltepe Tepebaşı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,  akrabalar arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda Mersin’de görevli olan ve izini için Kızıltepe’de olan 27 yaşındaki  Uzman Çavuş M. Aydın, M. A. silahlı kavga sonucu yaralandı. Olay yerine polis ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulansla Kızıltepe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri olay yerinde geniş çağlı güvenlik önlemi aldı. Polis ekiplerinin olay ile ilgili geniş çaplı incelemesi sürüyor.