Kızıltepe’de trafik kazası biri ağır 4 yaralı

Mardin Kızıltepe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki aracın çarpışması sonucu biri ağır, 4 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre, dün gece yarısı meydana gelen trafik kazası, Kızıltepe Mardin karayolu üzerinde Kızıltepe Devlet Hastanesi kavşağında yaşandı. Henüz plakası belirlenemeyen Doblo tipi özel araç ile özel bir otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada her iki araçta bulunan İbrahim […]

Kızıltepe’de trafik kazası biri ağır 4 yaralı
Kızıltepe’de trafik kazası biri ağır 4 yaralı
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Ağustos 2021 17:16

Mardin Kızıltepe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki aracın çarpışması sonucu biri ağır, 4 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, dün gece yarısı meydana gelen trafik kazası, Kızıltepe Mardin karayolu üzerinde Kızıltepe Devlet Hastanesi kavşağında yaşandı. Henüz plakası belirlenemeyen Doblo tipi özel araç ile özel bir otomobilin çarpışması sonucu yaşanan kazada her iki araçta bulunan İbrahim Dolu (26), Ziyad Dolu (48), İbrahim Talan (55) ve Zeynel Abidin Atan (50) yaraladı.

Trafik kazasının yaşandığı kavşağa gelen 112 sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından yaralılar Kızıltepe Devlet Hastanesinde sevk edilerek tedavi altına alınırken yaralılardan 26 yaşındaki İbrahim Dolu’nun durumunun ağır olduğu ve ilk tedavisinin ardından Mardin Özel Park Hastanesi yoğun bakım servisine sevk edildiği öğrenildi.