Kızıltepe’de tır önüne aldığı otomobili metrelerce sürükledi

Mardin Kızıltepe İpekyolu Karayolunda seyir halinde olan bir tır, otomobili önüne alarak metrelerce sürükledi. O anlar ise bir başka sürücü tarafından kameraya alındı. Olay öğle saatlerinde Mardin’in Kızıltepe ilçesinde meydan geldi. Edinilen bilgiye göre Kızıltepe ilçe merkezinden geçen İpekyolunda Nusaybin istikametinden gelen bir tır fark etmediği otomobili önüne alarak metrelerce sürükledi. Hemen hemen her gün […]

Kızıltepe’de tır önüne  aldığı otomobili metrelerce sürükledi
Kızıltepe’de tır önüne  aldığı otomobili metrelerce sürükledi
Selman Güneş
  • 26 Kasım 2021 16:06

Mardin Kızıltepe İpekyolu Karayolunda seyir halinde olan bir tır, otomobili önüne alarak metrelerce sürükledi. O anlar ise bir başka sürücü tarafından kameraya alındı.

Olay öğle saatlerinde Mardin’in Kızıltepe ilçesinde meydan geldi. Edinilen bilgiye göre Kızıltepe ilçe merkezinden geçen İpekyolunda Nusaybin istikametinden gelen bir tır fark etmediği otomobili önüne alarak metrelerce sürükledi.

Hemen hemen her gün kazaların yaşanıldığı Dedeman Kavşağında meydana gelen trafik kazasını saniye saniye başka bir sürücü tarafından kaydedildi. Kazada can kaybının yaşanılmaması tek teselli oldu.

Polis kaza ile ilgili çalışma başlattı.