Kızıltepe’de sokak ortasında boğazından bıçaklanan genç ağır yaralandı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bir şahıs, sokak ortasında yanına yaklaştığı kişi tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden ve boğazından bıçaklandı. Kanlar içerisinde kalan şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken saldırgan olay yerinden koşarak uzaklaştı. Olay saat 18.00 sıralarından meydana geldi. İddiaya  göre; Yeni Mahalle Urfa Caddesi üzerinde Cumhuriyet Meydanı yakınında oturan Y. C. T.’ ye daha önce tartıştıkları ve ismi […]

Kızıltepe’de sokak ortasında boğazından bıçaklanan genç ağır yaralandı
Kızıltepe’de sokak ortasında boğazından bıçaklanan genç ağır yaralandı
Selman Güneş
  • 19 Haziran 2022 21:59
  • 19 Haziran 2022 22:01

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bir şahıs, sokak ortasında yanına yaklaştığı kişi tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden ve boğazından bıçaklandı. Kanlar içerisinde kalan şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken saldırgan olay yerinden koşarak uzaklaştı.

Olay saat 18.00 sıralarından meydana geldi. İddiaya  göre; Yeni Mahalle Urfa Caddesi üzerinde Cumhuriyet Meydanı yakınında oturan Y. C. T.’ ye daha önce tartıştıkları ve ismi öğrenilemeyen arkadaşı saldırdı. Söz konusu şahıs Y. C. T.’yi boğazından ve çeşitli yerlerinden 7-8 bıçak darbesiyle yaralayarak olay yerinden kaçtı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahalenin ardından T’yi ambulansla Kızıltepe Devlet Hastanesine götürdü. Hastanede gerekli müdahaleleri yapılan gencin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.  

Kaçan şüpheli şahsın yakalanması için emniyet güçlerinin çalışma başlattığı öğrenildi.