Kızıltepe’de ölen anne ve kızın ölüm nedeni henüz belirlenemedi

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde 3 Kasım’da mide bulantısı şikayetiyle gittikleri özel hastanede hayatlarını kaybeden anne ve 5 yaşındaki kızın ölüm nedeni halen belirlenemedi. Kızıltepe İpek Mahallesi 433 Sokak’ta yaşayan Suriyeli A. Şino, eşi Zekiye Şino ve 5 yaşındaki kızları Şindar Şino, 3 Aralık günü aniden rahatsızlanmaları üzerine ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Anne ve kız yapılan […]

Kızıltepe’de ölen anne ve kızın ölüm nedeni henüz belirlenemedi
Kızıltepe’de ölen anne ve kızın ölüm nedeni henüz belirlenemedi
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Aralık 2020 20:20

Mardin’in Kızıltepe İlçesinde 3 Kasım’da mide bulantısı şikayetiyle gittikleri özel hastanede hayatlarını kaybeden anne ve 5 yaşındaki kızın ölüm nedeni halen belirlenemedi.

Kızıltepe İpek Mahallesi 433 Sokak’ta yaşayan Suriyeli A. Şino, eşi Zekiye Şino ve 5 yaşındaki kızları Şindar Şino, 3 Aralık günü aniden rahatsızlanmaları üzerine ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Anne ve kız yapılan müdahaleye rağmen hayatlarını kaybederken, babanın tedavisi devam ediyor.

Anne ve kızın yapılan ön otopsilerinde neden hayatlarını kaybettiklerine dair bir bulguya rastlanılmadı öğrenilirken Vücutlarında zehirli bir maddeye rastlanılmayan anne ve kızından kesin ölüm sebeplerini bulmak üzerine detaylı otopsi için numune alınarak Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.