Kızıltepe’de molozları mezarın üzerine attılar

MARDİN- Kızıltepe’de kimliği belirsiz kişiler Şeyh Selim Mezarlığında bulunan bir mezarın üzerine taş ve briket gibi inşaat malzemelerini attı. Bir vatandaş elleriyle mezarın üzerindeki molozları temizledi. Kızıltepe Yeni Mahalle’de bulunan Şeyh Selim Mezarlığı yerleşkesinde bulunan bir mezarın üzerine kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından molozlar atıldığı görüldü. Durumu fark eden bir vatandaş briket ve taşlardan […]

Kızıltepe’de molozları mezarın üzerine attılar
Kızıltepe’de molozları mezarın üzerine attılar
Selman Güneş
  • Yayınlanma17 Temmuz 2022 14:22
  • Güncelleme17 Temmuz 2022 15:12

MARDİN- Kızıltepe’de kimliği belirsiz kişiler Şeyh Selim Mezarlığında bulunan bir mezarın üzerine taş ve briket gibi inşaat malzemelerini attı. Bir vatandaş elleriyle mezarın üzerindeki molozları temizledi.

Kızıltepe Yeni Mahalle’de bulunan Şeyh Selim Mezarlığı yerleşkesinde bulunan bir mezarın üzerine kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından molozlar atıldığı görüldü. Durumu fark eden bir vatandaş briket ve taşlardan oluşan malzemeleri mezarlığın üzerinden attı.

Mezarlıkta bulunan başka bir vatandaş da bu olanları cep telefonu kamerasına kaydetti. Vatandaş, ‘Diriye saygımız olmadığı gibi ölüye de saygımız yok. İnşaat malzemelerini mezarın üzerine atmışlar çok yazık.” dedi.