Kızıltepe’de ilginç olay, polis gelince gerçek ortaya çıktı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde ikindiden beri haber alınamayan adam öldü sınıldı. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri gelince gerçek anlaşıldı. Olay, Kızıltepe Bahçelievler Mahallesi Ceylanpınar yolu üzerinde bulunana bir binanın 5. katında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre ismi henüz öğrenilemeyen bir adamdan saat 16.00’beri haber alınamadı. Ayrıca cep telefonuna ulaşılamayan şahsın hayatını kaybettiği düşünülerek polis ve […]

Kızıltepe’de ilginç olay, polis gelince gerçek ortaya çıktı
Kızıltepe’de ilginç olay, polis gelince gerçek ortaya çıktı
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Eylül 2022 22:18
  • Güncelleme30 Eylül 2022 23:46

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde ikindiden beri haber alınamayan adam öldü sınıldı. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri gelince gerçek anlaşıldı.

Olay, Kızıltepe Bahçelievler Mahallesi Ceylanpınar yolu üzerinde bulunana bir binanın 5. katında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre ismi henüz öğrenilemeyen bir adamdan saat 16.00’beri haber alınamadı. Ayrıca cep telefonuna ulaşılamayan şahsın hayatını kaybettiği düşünülerek polis ve itfaiye ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri merdivenle 5. kata çıkınca gerçek anlaşıldı. Söz konusu şahsın uyuya kaldığı anlaşıldı.