Kızıltepe’de düğünden dönen otomobil dereye uçtu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde düğün çıkışı konvoyda bulunan bir otomobil dere yatağına uçtu. 2’si ağır 5 kişi yaralı hastaneye kaldırıldı. Olay dün gece saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre sürücüsünün ismi öğrenilemeyen bir otomobil düğün çıkışı Erikli (Elimışmış) Köyü mevkiinde dereye yuvarlandı. Olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin yardımıyla yaralılar sıkıştıkları […]

Kızıltepe’de düğünden dönen otomobil dereye uçtu
Kızıltepe’de düğünden dönen otomobil dereye uçtu
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Kasım 2022 08:18
  • Güncelleme30 Kasım 2022 08:29

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde düğün çıkışı konvoyda bulunan bir otomobil dere yatağına uçtu. 2’si ağır 5 kişi yaralı hastaneye kaldırıldı.

Olay dün gece saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre sürücüsünün ismi öğrenilemeyen bir otomobil düğün çıkışı Erikli (Elimışmış) Köyü mevkiinde dereye yuvarlandı. Olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin yardımıyla yaralılar sıkıştıkları otomobilden çıkarıldı. Olayda aynı aileden 5 kişi yaralandığı ve 2’sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralılar ambulansla Kızıltepe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Öte yandan otomobilin uçtuğu derede suyun olmaması muhtemel faciayı önledi.