Kızıltepe’de arazi kavgası: 1’i ağır 4 yaralı

Mardin’in Kızıltepe İlçesine bağlı Cantaş’ı köyünde arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada 1’i ağır 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. Olay, Kızıltepe ilçesine bağlı Cantaş köyünde meydana geldi. İki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeni ile başlayan tartışma bir anda silahlı kavgaya dönüştü. Olayda ilk belirlemelere göre 1’i ağır 4 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye 112 acil […]

Kızıltepe’de arazi kavgası: 1’i ağır 4 yaralı
Kızıltepe’de arazi kavgası: 1’i ağır 4 yaralı
Selman Güneş
  • Yayınlanma23 Mayıs 2021 15:34
  • Güncelleme23 Mayıs 2021 16:41

Mardin’in Kızıltepe İlçesine bağlı Cantaş’ı köyünde arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada 1’i ağır 4 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Olay, Kızıltepe ilçesine bağlı Cantaş köyünde meydana geldi. İki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeni ile başlayan tartışma bir anda silahlı kavgaya dönüştü. Olayda ilk belirlemelere göre 1’i ağır 4 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye 112 acil sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla Kızıltepe Devlet Hastanesine ve ilçedeki bir özel hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan 52 yaşındaki A. K.’nin durumunun ağır olduğu öğrenilirken M. F. K., İ. K. Ve  A. K.’nin tedavi altına alındı.

Güvenlik güçleri olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.