Kızıltepe’de akrabalar arasında silahlı kavga

Mardin Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken biri ağır 2 kişi yaralandı. Kızıltepe merkez İpek mahallesinde akraba olan 2 taraf arasında yaşanan silahlı kavga 1 kişi hayatını kaybederken biri ağır 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre bugün öğleden sonra İpekyol’unda Seyda Camii civarında yaşanan olayda henüz nedeni belirlenemeyen bir olaydan kaynaklı iki […]

Kızıltepe’de akrabalar arasında silahlı kavga
Kızıltepe’de akrabalar arasında silahlı kavga
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Mart 2022 16:58
  • Güncelleme25 Mart 2022 21:29

Mardin Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken biri ağır 2 kişi yaralandı.

Kızıltepe merkez İpek mahallesinde akraba olan 2 taraf arasında yaşanan silahlı kavga 1 kişi hayatını kaybederken biri ağır 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre bugün öğleden sonra İpekyol’unda Seyda Camii civarında yaşanan olayda henüz nedeni belirlenemeyen bir olaydan kaynaklı iki taraf arasında yaşanan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi sonrasında Harmandüzü Mahallesi (Mevijo Köyü) nüfusuna kayıtlı Ferman Ertaş (31) olay yerinde hayatını kaybederken, T. Ertaş adındaki vatandaşın ağır 1 kişinin ise hafif yaralanırken yaralıların tedavisine devam ediliyor.

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken olayla ilgili 1 kişinin gözaltına alındığı ve olayla ilgisi olanların yakalanmasına yönelik çalışmanın ve soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.