Kızıltepe’de 26 mahallede elektrik kesintisi olacak

Dicle Elektrik, Kızıltepe’de 26 kırsal mahallede elektrik kesintisi yaşanılacağı bilgisini paylaştı. Mardin ve ilçelerinde elektrik tedarik şirketi olan Dicle Elektrik’ten yapılan açıklamada Kızıltepe’nin 26 kırsal mahallesinde 07 Temmuz günü kesinti yaşanılacağı bilgisi paylaşıldı. Dicle Elektrik’ten yapılan açıklama şu şekilde: “ Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F3 Kapasitör, F15 Şenyurt ve F16 Akalın fiderleri üzerinde […]

Kızıltepe’de 26 mahallede elektrik kesintisi olacak
Kızıltepe’de 26 mahallede elektrik kesintisi olacak
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Temmuz 2022 11:53

Dicle Elektrik, Kızıltepe’de 26 kırsal mahallede elektrik kesintisi yaşanılacağı bilgisini paylaştı.

Mardin ve ilçelerinde elektrik tedarik şirketi olan Dicle Elektrik’ten yapılan açıklamada Kızıltepe’nin 26 kırsal mahallesinde 07 Temmuz günü kesinti yaşanılacağı bilgisi paylaşıldı.

Dicle Elektrik’ten yapılan açıklama şu şekilde: “

Kızıltepe-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F3 Kapasitör, F15 Şenyurt ve F16 Akalın fiderleri üzerinde bulunan trafolarda OSOS ekipleri tarafınca yapılacak olan bakım-onarım Çalışmaları nedeniyle söz konusu fiderde 07.07.2022 Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi ocaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyüz, Altıntoprak, Aslanlı, Beşevler, Çalımdere, Dora, Doyuran, Eşme, Findıktepe, Gözlüce, Gümüşdere, Harmanözü, Haznedar, Hocaköy, Işıkören, Kengerli, Koçlu, Sanayi, Sarıca, Sevimli, Şenyurt, Tanrıverdi, Yaşarköy, Yenikent, Yurtözü, ve Ziyaret Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.”