Kızıltepe Ticaret Borsası, TOBB 70. yıl etkinliklerinde

Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin’e TOBB 70. Yıl etkinliklerinde uzun süre yapılan hizmet dolayısıyla plaket takdim edildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. Kuruluş Yıldönümü’nde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Birlik Merkezi’nde bir araya geldi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış […]

Kızıltepe Ticaret Borsası, TOBB 70. yıl etkinliklerinde
Kızıltepe Ticaret Borsası, TOBB 70. yıl etkinliklerinde
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Temmuz 2022 09:36

Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin’e TOBB 70. Yıl etkinliklerinde uzun süre yapılan hizmet dolayısıyla plaket takdim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. Kuruluş Yıldönümü’nde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleşen etkinliğe, Kızıltepe Ticaret Borsası (KTB)  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Meclis Başkanımız Nezir Yıldız, TOBB Delegeleri ve Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin katılım sağladı.

Programın Ödül Töreni kapsamında; 10 yıldan uzun süredir Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği camiamızda hizmet veren Kurum Genel Sekreteri de ödüllendirildi.

Kızıltepe Ticaret Borsası (KTB) Genel sekreterimiz Abdulkadir Şahin’e plaket takdim edilmesiyle son buldu.