Kızıltepe Seç Market Müdürü Gümüş’ten bayram mesajı

Kızıltepe Ceylanpınar Caddesi Şubesi  Seç Market Mağaza Müdürü Harun Gümüş, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Birlik, beraberlik içerisinde geçirilecek nice mutlu ve huzurlu bayramlar dileyen Gümüş, “ Heyecan ve özlemler beklenen bir Ramazan’ın sonuna varmış bulunmaktayız. Rabbim biz Müslümanlara bir mükafat olarak verilen Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı sağlık, huzur, mutluluk, bolluk […]

Kızıltepe Seç Market Müdürü Gümüş’ten bayram mesajı
Kızıltepe Seç Market Müdürü Gümüş’ten bayram mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma12 Mayıs 2021 23:29

Kızıltepe Ceylanpınar Caddesi Şubesi  Seç Market Mağaza Müdürü Harun Gümüş, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Birlik, beraberlik içerisinde geçirilecek nice mutlu ve huzurlu bayramlar dileyen Gümüş, “ Heyecan ve özlemler beklenen bir Ramazan’ın sonuna varmış bulunmaktayız. Rabbim biz Müslümanlara bir mükafat olarak verilen Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereketin habercisi olsun inşallah.Biz mahallenizin marketi olarak her zaman sizlere kaliteli ve ucuz ürüne uluşmanız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. El ele, güç birliğiyle, sabırla, anlayış ve güçlü bir iradeyle bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Hayırlı Bayramlar dileğiyle.” dedi.