Kızıltepe otogar alanında taşlı sopalı kavga: 2 yaralı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde iki taraf arasında meydana gelen taşlı sopalı kavgada 2 kişi yaralandı. Olay saat 17.00 sularında meydan geldi. Edinilen bilgiye göre, Kızıltepe ilçe otogarı yerleşkesinde iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma yaşanıldı.  Taraflar arasındaki tartışma taşlı sopalı kavgaya dönüştü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk […]

Kızıltepe otogar alanında taşlı sopalı kavga: 2 yaralı
Kızıltepe otogar alanında taşlı sopalı kavga: 2 yaralı
Selman Güneş
  • Yayınlanma11 Eylül 2021 19:42
  • Güncelleme11 Eylül 2021 20:11

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde iki taraf arasında meydana gelen taşlı sopalı kavgada 2 kişi yaralandı.

Olay saat 17.00 sularında meydan geldi. Edinilen bilgiye göre, Kızıltepe ilçe otogarı yerleşkesinde iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma yaşanıldı.  Taraflar arasındaki tartışma taşlı sopalı kavgaya dönüştü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken. Polis, kavga edenleri ayırabilmek için havaya ateş açıp ve biber gazı kullandı.

Kavgada aldıkları darp ile iki kişinin yaralandığı öğrenilirken, yaralılar tedavi edilmek üzere Kızıltepe Devlet hastanesine kaldırıldı. Olayda yaralanan 2 kişinin hayati bir tehlikeleri olmadığı durumlarının iyi olduğu belirlendi.

Savcılık olay ile ilgili soruşturma başlatırken, Polis ekipleri olay ile ilgili araştırmasını sürdürüyor.