Kızıltepe merkez mahalle Muhtarları Kaymakam Cıdıroğlu’nu ziyaret etti

Mardin’in Kızıltepe ilçesi merkez mahalle muhtarları Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’na hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Kızıltepe merkez mahalle muhtarları, Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Ersoylu Mahalle Muhtarı  Hatip Şeran öncülüğünde Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Muhtarları makamında kabul eden Cıdıroğlu, muhtarları dinleyip talep ve sorunlarını dinledi. Tek tek muhtarları […]

Kızıltepe merkez mahalle Muhtarları Kaymakam Cıdıroğlu’nu ziyaret etti
Kızıltepe merkez mahalle Muhtarları Kaymakam Cıdıroğlu’nu ziyaret etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma1 Eylül 2022 17:22

Mardin’in Kızıltepe ilçesi merkez mahalle muhtarları Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’na hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi.

Kızıltepe merkez mahalle muhtarları, Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Ersoylu Mahalle Muhtarı  Hatip Şeran öncülüğünde Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Muhtarları makamında kabul eden Cıdıroğlu, muhtarları dinleyip talep ve sorunlarını dinledi. Tek tek muhtarları dinleyen Cıdırğlu, muhtarların isteklerini not aldı. 

Kaymakam Cıdıroğlu, merkez ve kırsal mahallelerde yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında  muhtarları bilgilendirdi.