Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu Kimdir?

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Fatif Cıdıroğlu, kimdir? Detaylar haberimizde. Fatih Cıdıroğlu, 27 Kasım 1987 İstanbul Fatih Cerrahpaşa doğumlu olup Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu ile evli olup Yavuz Alp ve Elif Sayra adında iki çocuğu bulunmaktadır. 103. DönemKaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etmiştir. Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak; Tekirdağ […]

Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu Kimdir?
Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu Kimdir?
Selman Güneş
  • Yayınlanma12 Ağustos 2022 09:09

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Fatif Cıdıroğlu, kimdir? Detaylar haberimizde.

Fatih Cıdıroğlu, 27 Kasım 1987 İstanbul Fatih Cerrahpaşa doğumlu olup Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu ile evli olup Yavuz Alp ve Elif Sayra adında iki çocuğu bulunmaktadır. 103. DönemKaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etmiştir. Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak; Tekirdağ Valiliğinde İl Stajı,

Tekirdağ Çorlu ve Çanakkale Gelibolu İlçelerinde Kaymakam Refikliği Stajı, İstanbul’da Mülkiye Başmüfettişi refakatinde Teftiş Stajı, İngiltere’nin Portsmouth şehrinde İngiliz idari sistemi hakkında incelemelerde bulunarak yurtdışı stajını tamamlamıştır. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen Kaymakamlık Kursunu başarıyla tamamlamıştır.

EĞİTİMİ

-İstanbul Fatih Hobyarlı Ahmet Paşa i.Ö.O.

-İstanbul Fatih Koca Mustafa Paşa Lisesi

-Kütahya Dumlupınar Üniv İİBF İktisat-Lisans

-İstanbul Marmara Üniv SBE Uluslararası İktisat-Yüksek Lisans (Devam Ediyor)

-İngiltere Portsmouth LSI ( Language Specialists International)’ da dil eğitimi ve İngiliz idari sistemi hakkında incelemelerde bulunmuştur.