Kızıltepe Emniyet Müdürü Yıldırım terfi etti

Mardin Kızıltepe ilçesinde görev yapan İlçe emniyet müdürü Emin Yıldırım, 1. Sınıf Emniyet müdürü kadrosuna terfi etti. Yıldırım terfi ile birlikte Ankara’ya polis başmüfettişi olarak ataması gerçekleştirildi. 2018 Yılında görev yaptığı Gaziantep Şahinbeyi ilçe emniyet müdürlüğü görevinden Kızıltepe ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan Emin Yıldırım, Kızıltepe’de yaptığı başarılı çalışma ve hizmetlerinin ardından Emniyet Genel Müdürlüğü […]

Kızıltepe Emniyet Müdürü Yıldırım terfi etti
Kızıltepe Emniyet Müdürü Yıldırım terfi etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma15 Eylül 2021 20:53
  • Güncelleme15 Eylül 2021 20:54

Mardin Kızıltepe ilçesinde görev yapan İlçe emniyet müdürü Emin Yıldırım, 1. Sınıf Emniyet müdürü kadrosuna terfi etti. Yıldırım terfi ile birlikte Ankara’ya polis başmüfettişi olarak ataması gerçekleştirildi.

2018 Yılında görev yaptığı Gaziantep Şahinbeyi ilçe emniyet müdürlüğü görevinden Kızıltepe ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan Emin Yıldırım, Kızıltepe’de yaptığı başarılı çalışma ve hizmetlerinin ardından Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 1. Sınıf emniyet müdürü kadrosuna terfi edildi. Yıldırım, terfinin ardından 37 aydır görev yaptığı Kızıltepe ilçesinden Ankara’ya Polis başmüfettişi olarak ataması yapıldı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara ilinde Polis başmüfettişi olarak görev yapacak Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde yeni görevine başlaması bekleniyor.