Kızıltepe DEVA’dan örnek davranış

Demokrasi  ve  Atılım Partisi ( DEVA) Kızıltepe İlçe Teşkilatı üyeleri, Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği’ne 2 tane akülü sandalye hediye etti. DEVA Partisi Kızıltepe İlçe Teşkilatı kampanya dahilinde Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği’ne 2 adet akülü sandalye hediye etti. Engelli bireylerin hayatını daha da kolaylaştırmak için çalıştıklarını ifade eden DEVA Partisi Kızıltepe İlçe […]

Kızıltepe DEVA’dan örnek davranış
Kızıltepe DEVA’dan örnek davranış
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Aralık 2020 14:37

Demokrasi  ve  Atılım Partisi ( DEVA) Kızıltepe İlçe Teşkilatı üyeleri, Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği’ne 2 tane akülü sandalye hediye etti.

DEVA Partisi Kızıltepe İlçe Teşkilatı kampanya dahilinde Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği’ne 2 adet akülü sandalye hediye etti. Engelli bireylerin hayatını daha da kolaylaştırmak için çalıştıklarını ifade eden DEVA Partisi Kızıltepe İlçe Başkanı Sedat Ege, engellilerin her zaman yanında olacaklarını söyledi.

Engelli bireyler adına 2 adet akülü sandalyeyi alan dernek başkanı  İzzettin Akbaba,  “Tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya çağırıyorum. Herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmadan bu duygular içerisinde biz engelli vatandaşları anlamaları ve bize destek olmalarını diliyorum. Hediyeleri için Sedat Başkan ve teşkilatına teşekkür ederim.” dedi.