Kaymakam Cıdıroğlu’ndan taziye mesajı

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, bugün Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden Demirkapı Mahalle muhtarı Yusuf Yüksel için başsağlığı mesajı yayınladı. Kaymakamlık ve Belediye sosyal medya hesabından yayınlanan başsağlığı mesajında Kaymakam Cıdıroğlu şu ifadelere yer verdi, “06.12.2022 Salı günü Kızıltepe Adliye binası önünde mahkeme çıkışında husumetli oldukları kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan ve […]

Kaymakam Cıdıroğlu’ndan taziye mesajı
Kaymakam Cıdıroğlu’ndan taziye mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Aralık 2022 21:53

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Fatih Cıdıroğlu, bugün Kızıltepe ilçesinde yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden Demirkapı Mahalle muhtarı Yusuf Yüksel için başsağlığı mesajı yayınladı.

Kaymakamlık ve Belediye sosyal medya hesabından yayınlanan başsağlığı mesajında Kaymakam Cıdıroğlu şu ifadelere yer verdi, “06.12.2022 Salı günü Kızıltepe Adliye binası önünde mahkeme çıkışında husumetli oldukları kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren değerli mesai arkadaşım Demirkapı Mahalle Muhtarı merhum Yusuf YÜKSEL’e Allahtan rahmet; yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. “ dedi.