Kaymakam Cıdıroğlu gazeteciler ile bir araya geldi

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Fatih Cıdıroğlu, ilçede görev yapan gazetecilerle buluştu. Kızıltepe’ye atanmasının üzerinden 2 ay geçtiğini ifade eden Fatih Cıdıroğlu, basın mensuplarının sürekli sahada olduğunu ve halkın şikayet ve taleplerini yerinde gördüğünü söyledi. Cıdıroğlu Kızıltepe’nın taleplerini gazetecilerden duymak istediği için programı düzenlediklerini kaydetti. Kızıltepe’ye hizmet etmek için çalıştıklarını ifade eden Cıdıroğlu, Kızıltepe’nin […]

Kaymakam Cıdıroğlu gazeteciler ile bir araya geldi
Kaymakam Cıdıroğlu gazeteciler ile bir araya geldi
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Ekim 2022 14:09

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Fatih Cıdıroğlu, ilçede görev yapan gazetecilerle buluştu.

Kızıltepe’ye atanmasının üzerinden 2 ay geçtiğini ifade eden Fatih Cıdıroğlu, basın mensuplarının sürekli sahada olduğunu ve halkın şikayet ve taleplerini yerinde gördüğünü söyledi. Cıdıroğlu Kızıltepe’nın taleplerini gazetecilerden duymak istediği için programı düzenlediklerini kaydetti.

Kızıltepe’ye hizmet etmek için çalıştıklarını ifade eden Cıdıroğlu, Kızıltepe’nin nüfusunun çok kalabalık olduğunu bunun için daha çok çalışıp halka hizmet etmeleri gerektiğini vurguladı. Bunun için bütün kurumlarla koordineli çalıştıklarını belirtti.

Karşılıklı yapılan görüşmenin ardından gazetecilerin bildirdiği sorunlar not alındığı toplantı sona ererken Kaymakam Cıdıroğlu gazetecilerle sürekli diyalog içerisinde olacaklarını söyledi.