Kaymakam Cıdıroğlu ev ziyaretlerine gidiyor, talepleri dinliyor

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, mesaisinin çoğunu halkın içerde geçirmeye devam ediyor. Cıdıroğlu hane ziyaretlerinde vatandaşın sorun ve taleplerini dinliyor. Kızıltepe’ye ataması yapıldıktan sonra belediye meclis toplantısında konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, kurum amirlerine  halkla iç içe ve güler yüzlü olmaları söyledi.  Kendisi de fırsat buldukça habe ziyaretleri yapan […]

Kaymakam Cıdıroğlu ev ziyaretlerine gidiyor, talepleri dinliyor
Kaymakam Cıdıroğlu ev ziyaretlerine gidiyor, talepleri dinliyor
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Aralık 2022 09:29

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, mesaisinin çoğunu halkın içerde geçirmeye devam ediyor. Cıdıroğlu hane ziyaretlerinde vatandaşın sorun ve taleplerini dinliyor.

Kızıltepe’ye ataması yapıldıktan sonra belediye meclis toplantısında konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, kurum amirlerine  halkla iç içe ve güler yüzlü olmaları söyledi. 

Kendisi de fırsat buldukça habe ziyaretleri yapan Fatih Cıdıroğlu, hemen hemen hergün farklı bir mahllede vatandaşların evlerine gidiyor.  Özellikle kadınların sorun ve taleplerini dinleyen Cıdırıoğlu,  halkın isteklerinin yerine getirilmesi için çalışmalar başlatıyor. 

“Halkımızın her zaman yanındayız”

Ziyaretlere ilişkin kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Cıdıroğlu, “Tepebaşı ve Yenimahalle’de vatandaşlarımızın evlerine konuk olduk, talep ve ihtiyaçlarını dinledik. Halkımızın her zaman yanındayız.” dedi.