Kaymakam Çam’dan Onur Başboğa açıklaması

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Onur Başboğa’nın olayının aydınlatılması için titizlikle çalışan emniyet müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. Çam, “Lütfen sevincimizi silahlarla göstermeyelim. Artık yeter canlarımız yanmasın.” dedi. Twitter hesabından açıklama yapan Çam şunları dile getirdi: “Maganda kurşunu ile yaşamını yitiren yavrumuz Onur Başboğa’nın failinin tespiti için yapılan titiz çalışma sonucunda fail M.A. […]

Kaymakam Çam’dan Onur Başboğa açıklaması
Kaymakam Çam’dan Onur Başboğa açıklaması
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Temmuz 2022 16:03

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Onur Başboğa’nın olayının aydınlatılması için titizlikle çalışan emniyet müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. Çam, “Lütfen sevincimizi silahlarla göstermeyelim. Artık yeter canlarımız yanmasın.” dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Çam şunları dile getirdi: “Maganda kurşunu ile yaşamını yitiren yavrumuz Onur Başboğa’nın failinin tespiti için yapılan titiz çalışma sonucunda fail M.A. yakalanmış olup çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğümüze titiz çalışmaları için teşekkür ediyor, yavrumuzun ailesine ve tüm sevenlerine tekrar sabırlar diliyorum.
Lütfen sevincimize silahlarla göstermeyelim. Artık Yeter Canlarımız Yanmasın!!!”