Kaymakam Çam: İlçemize yeni parklar kazandıracağız

Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, ilçede 47 parkın olduğunu söyledi. Çam, “İlçemize yeni parklar kazandıracağız. Arkadaşlarımız yeni park alanları ile ilgili çalışıyorlar.” dedi. Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. Toplantıda Ramazan ayında yapılacak olan etkinlikler ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Ramazan ayının manevi atmosferini […]

Kaymakam Çam: İlçemize yeni parklar kazandıracağız
Kaymakam Çam: İlçemize yeni parklar kazandıracağız
Selman Güneş
  • 3 Mart 2022 08:53

Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, ilçede 47 parkın olduğunu söyledi. Çam, “İlçemize yeni parklar kazandıracağız. Arkadaşlarımız yeni park alanları ile ilgili çalışıyorlar.” dedi.

Kızıltepe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı. Toplantıda Ramazan ayında yapılacak olan etkinlikler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ramazan ayının manevi atmosferini ve ruhunu hep birlikte paylaşalım istiyoruz diye Çam: “Bu manevi ayda Kızıltepe Belediyesi olarak bazı çalışmalarımız olacak. İlahi gruplarının olacağı programlar icra edeceğiz.  Muhtarlarında fikirlerini beyan ettiği toplantıda ortak bir sonuca varılacağı belirtildi.

“Toplam 47 parkımız var.”

Toplantıda ilçede yapılan ve yapılacak konulara da değinildi.  İlçeye yeni parkların kazandırılacağını ifade eden Kaymakam Çam, “7 Mart’ta Fırat ve Bahçelievler Mahallelerinin ihalesi ile 26 Mart’ta Atatürk Mahallesinin, 10 Mart’ta Mezopotamya Mahallesinin ihalesi var. Yeni parklar da yapıyoruz. İlçemize yeni parklar kazandıracağız. Arkadaşlarımız yeni park alanları ile ilgili çalışıyorlar. Eski parklarımızı onarmaktayız şuan Hamit Çelik parkını onarıyoruz. Toplam 47 parkımız var. Bu parkların hepsini de elden geçireceğiz, bu yönde de çalışmalar devam ediyor. Alt yapısı biten yerlerde de üst yapıyı yapacağız. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” ifadelerinde bulundu.