İzzettin Akbaba’dan 3 Aralık Engelliler Günü mesajı

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzettin Akbaba 3 Aralık Engelliler Günü vesilesiyle birer açıklama yaptı. Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzettin Akbaba “Çeşitli engellerine rağmen, hayat mücadelesi veren ve hayatlarını onurlu bir şekilde geçirmek adına ekonomik ve sosyal hayatın içerisinde olan engelli vatandaşlarımız bizim için, birer güç […]

İzzettin Akbaba’dan 3 Aralık Engelliler Günü mesajı
İzzettin Akbaba’dan 3 Aralık Engelliler Günü mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma2 Aralık 2020 14:37

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzettin Akbaba 3 Aralık Engelliler Günü vesilesiyle birer açıklama yaptı.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İzzettin Akbaba “Çeşitli engellerine rağmen, hayat mücadelesi veren ve hayatlarını onurlu bir şekilde geçirmek adına ekonomik ve sosyal hayatın içerisinde olan engelli vatandaşlarımız bizim için, birer güç kaynağıdır. Engellilik, yalnızca engellilerin ya da ailelerinin karşı karşıya bulunduğu bir sağlık sorunu değil, sosyal ve toplumsal boyutlarıyla toplumu yakından ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Bu duygu ve düşüncelerle bu konuda tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya çağırırken herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmadan bu duygular içerisinde tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü hayırlara vesile olması dilerim.” diye konuştu.