İki gündür aranan Kızıltepeli genç Diyarbakır’da bulundu

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki Selahattin Örük, Diyarbakır’da polis ekipleri tarafından bulundu. Kızıltepe’de yaşayan Selahattin Örük , ismindeki genç yaklaşık iki gün önce Yenikent Mahallesi Kızıltepe Devlet Hastanesi durağında şehir içine binerek Cumhuriyet Meydanı’nda indiği ve bir daha kendisinde haber alınamadı. Oğullarından haber alamayan aile durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar […]

İki gündür aranan Kızıltepeli genç Diyarbakır’da bulundu
İki gündür aranan Kızıltepeli genç Diyarbakır’da bulundu
Selman Güneş
  • Yayınlanma4 Ağustos 2021 10:23

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki Selahattin Örük, Diyarbakır’da polis ekipleri tarafından bulundu.

Kızıltepe’de yaşayan Selahattin Örük , ismindeki genç yaklaşık iki gün önce Yenikent Mahallesi Kızıltepe Devlet Hastanesi durağında şehir içine binerek Cumhuriyet Meydanı’nda indiği ve bir daha kendisinde haber alınamadı. Oğullarından haber alamayan aile durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine polis ekipleri 16 yaşındaki Örük için arama çalışması başlattı.

Polis kontrol noktasına takıldı

Aileden edinilen bilgiye göre; kayıp genç Diyarbakır’da polis kontrol noktasında yapılan kimlik kontrolü sırasında bulundu. Ailenin oğulları için Diyarbakır’a hareket ettiği öğrenildi.