İbrahim Çelik Mardin’in gözde yönetmeni oldu

Adını bir çok projede söz ettiren başarılı yönetmen İbrahim Çelik ünlü sanatçıların arayan yüzü oldu. İbrahim Çelik, Mardin’in Midyat, Kızıltepe, Derik ve daha bir çok ilçelerinde şaheser manzaraları sanatçılarına bahşediyor. Sosyal medyada bir çok olumlu tepki alan başarılı yönetmen Çelik, imzasını bu kez de Türkiye’nin metropol şehri İstanbul’a atacağını belirtti. Çelik sözlerini şöyle sürdürdü: “Her […]

İbrahim Çelik Mardin’in gözde yönetmeni oldu
İbrahim Çelik Mardin’in gözde yönetmeni oldu
Selman Güneş
  • 14 Kasım 2021 09:59

Adını bir çok projede söz ettiren başarılı yönetmen İbrahim Çelik ünlü sanatçıların arayan yüzü oldu.

İbrahim Çelik, Mardin’in Midyat, Kızıltepe, Derik ve daha bir çok ilçelerinde şaheser manzaraları sanatçılarına bahşediyor. Sosyal medyada bir çok olumlu tepki alan başarılı yönetmen Çelik, imzasını bu kez de Türkiye’nin metropol şehri İstanbul’a atacağını belirtti.

Çelik sözlerini şöyle sürdürdü: “Her şeyi söylemem ama, her şeyin resmini çizer ve videosunu çekerim. Benim için şaheser bir manzara yakalamak basit bir şey değil. Belki oradan çekti oldu bittiye göre işim ama görüldüğü gibi değil. Bir klibin hazırlık aşamaları bile dünya kadar sürüyor. İşime olan sevgimden ötürü siyahların içindeyim ve o siyahtan beyaza çıkmak beni mutlu ediyor. Umarım güzel işlerin devamını getireceğim.”