Gençlik Merkez’inde satranç kursu açıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi’nde satranç kursu açıldı. Gençlik Merkez’inde yeni açılan satranç kursunda, satranca sıfırdan başlama fırsatı yakalayan gençler ile satranç oynamasını bilip de kendini geliştirmek isteyen gençlerin de katılabileceği satranç kursu açıldı. Satranç oynamayı öğrenen gençler, analitik düşünmeyi, büyük resmi görme yetilerini geliştirerek hayatta kazanacakları […]

Gençlik Merkez’inde satranç kursu açıldı
Gençlik Merkez’inde satranç kursu açıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma4 Ocak 2022 09:40
  • Güncelleme4 Ocak 2022 10:38

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi’nde satranç kursu açıldı.


https://youtu.be/n6zEfDDCrEY

Gençlik Merkez’inde yeni açılan satranç kursunda, satranca sıfırdan başlama fırsatı yakalayan gençler ile satranç oynamasını bilip de kendini geliştirmek isteyen gençlerin de katılabileceği satranç kursu açıldı.

Satranç oynamayı öğrenen gençler, analitik düşünmeyi, büyük resmi görme yetilerini geliştirerek hayatta kazanacakları yeni başarılarına bir adım daha yaklaşmaktadır.

Satranç kursuna kayıt yaptırmak isteyen gençler, Mardin Artuklu ilçesinde Ravza Caddesi ve Kızıltepe kavşağındaki Gençlik Merkez’inde kayıtlarını yaptırabilirler.