Fotoğraf yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödülleri verildi

Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam Kızılay’ın düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödüllerini takdim etti. Kızılay ‘Sağlık İçin Kızılay İçin’ sloganıyla bir fotoğraf yarışması düzenledi. Lise öğrencilerine yönelik yapılan yarışma Mardin merkez ve tüm ilçelerindeki lise öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Başvuru tarihi 15 Mart olan yarışmanın son günü 25 Nisan’dı.  Fotoğraf yarışmasında dereceye […]

Fotoğraf yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödülleri verildi
Fotoğraf yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödülleri verildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Haziran 2021 11:13

Kaymakam Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam Kızılay’ın düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

Kızılay ‘Sağlık İçin Kızılay İçin’ sloganıyla bir fotoğraf yarışması düzenledi. Lise öğrencilerine yönelik yapılan yarışma Mardin merkez ve tüm ilçelerindeki lise öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Başvuru tarihi 15 Mart olan yarışmanın son günü 25 Nisan’dı. 

Fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencileri Kaymakam Hüseyin Çam makamında ağırladı. Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Çam, ilk beşe giren öğrencilere ödüllerini takdim etti. Birinci olan öğrenciye 2 bin 500 TL, ikinci olan öğrenciye bin 500 TL, üçüncü olan öğrenciye 1000 TL, dördüncü olan öğrenciye fincan takımı ve kalemli defter ile beşinci olan öğrenciye ise sırt çantası hediye edildi.