Faruk Kılıç’tan Abdulkadir Tutaşı açıklaması

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Artuklu Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Abdulkadir Tutaşı ile ilgili açıklamada bulundu. Kılıç şunları söyledi: “2019 Yerel Seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve halkımızın teveccühüyle seçilen Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Abdülkadir Tutaşı, uzun süredir devam eden sağlık problemleri nedeniyle Belediye Başkanlığı görevinden ayrılmıştır. Görevde bulunduğu süre zarfında;Partimizin teammülleri çerçevesinde […]

Faruk Kılıç’tan Abdulkadir Tutaşı açıklaması
Faruk Kılıç’tan Abdulkadir Tutaşı açıklaması
Selman Güneş
  • Yayınlanma26 Temmuz 2022 14:44

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Artuklu Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Abdulkadir Tutaşı ile ilgili açıklamada bulundu.

Kılıç şunları söyledi: “2019 Yerel Seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve halkımızın teveccühüyle seçilen Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Abdülkadir Tutaşı, uzun süredir devam eden sağlık problemleri nedeniyle Belediye Başkanlığı görevinden ayrılmıştır.

Görevde bulunduğu süre zarfında;
Partimizin teammülleri çerçevesinde şahsına münhasır kişiliği ve üslubuyla hemşerilerimizin gönlünde ‘Abo Başkan’ olarak yer edinmeyi başarmıştır. Seçildiği günden bu yana Mardin’imize yapılan hizmetlerde önemli katkılar sunmuştur. Sağlık ve zaman mefhumu gözetmemiş, özveriyle çalışmalarına devam etmiştir. Bu vesileyle; Sn. Belediye Başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Şahsım ve Partim adına teşekkür eder, Allah’tan şifa temennisiyle bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.”