Elektrik akımına kapılan genç hayatını kaybetti

Kızıltepe Işıklar Köyü (Birîhîmîyê) Sînkî Aşireti’nden 23 yaşındaki Abdullah Babur elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre;  bir inşaatta yapılan çalışma esnasında 23 yaşındaki Abdullah Babur, henüz bilinmeyen bir nedenle elektrik akımına kapıldı. İnşaattaki çalışanların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Babur’un hayatını kaybettiğini belirledi. […]

Elektrik akımına kapılan genç hayatını kaybetti
Elektrik akımına kapılan genç hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma21 Temmuz 2022 11:25
  • Güncelleme21 Temmuz 2022 11:27

Kızıltepe Işıklar Köyü (Birîhîmîyê) Sînkî Aşireti’nden 23 yaşındaki Abdullah Babur elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre;  bir inşaatta yapılan çalışma esnasında 23 yaşındaki Abdullah Babur, henüz bilinmeyen bir nedenle elektrik akımına kapıldı.

İnşaattaki çalışanların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Babur’un hayatını kaybettiğini belirledi.

Babur’un cenazesi olay yerinde yapılan incelemelerin ardından otopsi işlemleri için Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Yapılan otopsi işlemlerinin ardından talihsiz gencin cenazesi, Işıklar köyünde toprağa verildi.

Olay ile ilgili inceleme başlatıldı.