Eğitimci Koçhan’ın yazdığı makale uluslararası yayın yapan dergide yayımlanacak

Kızıltepe Cumhuriyet Ortaokulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Abdulkadir Koçhan’ın yazdığı makale uluslararası alanda yayın yapan Avrasya Dergisi’nde yayımlanma hakkı kazandı. Cumhuriyet Ortaokulunda göreve başladığı günden beri eğitim öğretim alanında yaptığı “Etwinning – Veli Akademileri, Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Senin de Dikili Bir Ağacın Olsun, Bir Kitap da Sen Ekle, Sportif Alandaki Başarılar, […]

Eğitimci Koçhan’ın yazdığı makale uluslararası yayın yapan dergide yayımlanacak
Eğitimci Koçhan’ın yazdığı makale uluslararası yayın yapan dergide yayımlanacak
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Temmuz 2022 11:45

Kızıltepe Cumhuriyet Ortaokulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Abdulkadir Koçhan’ın yazdığı makale uluslararası alanda yayın yapan Avrasya Dergisi’nde yayımlanma hakkı kazandı.

Cumhuriyet Ortaokulunda göreve başladığı günden beri eğitim öğretim alanında yaptığı “Etwinning – Veli Akademileri, Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Senin de Dikili Bir Ağacın Olsun, Bir Kitap da Sen Ekle, Sportif Alandaki Başarılar, En Etkin Web Sayfası Sıralamasında İl Birinciliği” gibi çalışma ve projeler ile adından çokça söz ettiren Eğitimci Abdulkadir Koçhan en son yazdığı makale uluslararası yeminli hakem heyetinin onayından geçerek Uluslararası Avrasya Dergisi’nde yayımlanması için onay aldı.

Koçhan, yüksek lisans yaptığı beden eğitimi alanında öğrencilerin beden eğitimi dersine olan ilgisi ile ilgili yazdığı makale eylül ayında Uluslararası Avrasya Dergisi’nde yayımlanacağını belirterek şunları söyledi.

“ Uzun zaman önce yazmaya başladığım makalemi yayımlanması için Uluslararası alanda yayın yapan Avrasya Dergisine gönderdim. Derginin Yeminli Hakemleri tarafından incelenen makalemin kabul edildiği tarafıma tebliğ edildiğinde emeğimin karşılığını aldığımdan dolayı çok mutlu oldum. Uluslararası alanda makalem yayımlanacak. Şimdi sırada Ulusal bir dergide yayımlanmasını isteğim başka makalelerim var. Göreve başladığım günden beri çok şükür hep sahada olduk hep sahada olmaya devam edeceğiz. Bölge insanımız, geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışmaya, faydalı olmaya devam edeceğim. İsmimin bu vb projeler ile anılması ayrıca mutluluk vericidir.” dedi.