Cumhurbaşkanı Erdoğan Valiliği Ziyaret Etti

Çeşitli temaslarda bulunmak ve yapımı tamamlanan hizmetlerin toplu açılış törenine katılmak üzere Mardin’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Valiliğimini ziyaret etti. Mardin Havalimanında karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı tamamlanarak hizmete alınan ve güncel yatırım bedeli 17,5 milyar liraya ulaşan yüzlerce eser ve hizmetin resmî açılışı törenine katıldıktan sonra Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Valilik […]

Cumhurbaşkanı  Erdoğan Valiliği Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı  Erdoğan Valiliği Ziyaret Etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Aralık 2022 10:29

Çeşitli temaslarda bulunmak ve yapımı tamamlanan hizmetlerin toplu açılış törenine katılmak üzere Mardin’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Valiliğimini ziyaret etti.

Mardin Havalimanında karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı tamamlanarak hizmete alınan ve güncel yatırım bedeli 17,5 milyar liraya ulaşan yüzlerce eser ve hizmetin resmî açılışı törenine katıldıktan sonra Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Valilik girişinde tören mangasını selamlayan Erdoğan, Vali Mahmut Demirtaş ve il protokolü tarafından karşılandı.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Erdoğan, gerçekleşen ziyarette Vali Demirtaş’tan Mardin’in genel durumu, yürütülen çalışmalar ve genel talepler konusunda brifing aldı.