Çocuk kavgasında Mardinli genç hayatını kaybetti

İzmir’in Ödemiş ilçesinde çocukların arasında çıkan kavgaya karışan iki ailenin silahlı ve bıçaklı kavgasında ağır yaralanan Mardin nüfusuna kayıtlı 31 yaşındaki genç hayatını kaybetti. Ödemiş ilçesine bağlı kırsal Demircili Mahallesi’nde, dün çocuklar arasında çıkan kavgaya aileler de dahil oldu. Kavgada S.Ç., S.K., B.K. ve Nasrullah Uçkun (31) yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma […]

Çocuk kavgasında Mardinli genç hayatını kaybetti
Çocuk kavgasında Mardinli genç hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma7 Temmuz 2022 10:19

İzmir’in Ödemiş ilçesinde çocukların arasında çıkan kavgaya karışan iki ailenin silahlı ve bıçaklı kavgasında ağır yaralanan Mardin nüfusuna kayıtlı 31 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

Ödemiş ilçesine bağlı kırsal Demircili Mahallesi’nde, dün çocuklar arasında çıkan kavgaya aileler de dahil oldu. Kavgada S.Ç., S.K., B.K. ve Nasrullah Uçkun (31) yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Uçkun, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Hayatını kaybeden 31 yaşındaki Nasrullah Uçkun’un Mardin’in Kızıltepe ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu ve cenazesinin yapılacak otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmek üzere Mardin’e getirileceği öğrenildi.