Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettiler. Olay, akşam saatlerinde Yavuz Selim Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi. İddiaya göre, Hüseyin Ördek ile dini nikahlı eşi Nergiz Beyaz çifti arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle çift birbirlerini bıçakladı. 7 yaşındaki çocuklarının çığlıklarıyla durumdan haberdar olan komşuları, polis ile 112’yi […]

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti
Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybetti
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Ocak 2021 23:05
  • Güncelleme16 Ocak 2021 23:23

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettiler.

Olay, akşam saatlerinde Yavuz Selim Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi. İddiaya göre, Hüseyin Ördek ile dini nikahlı eşi Nergiz Beyaz çifti arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle çift birbirlerini bıçakladı. 7 yaşındaki çocuklarının çığlıklarıyla durumdan haberdar olan komşuları, polis ile 112’yi aradı.

Bıçakla kavga da ağır yaralanan çift, ambulanslarla Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen Ördek ile Beyaz çiftçi kurtarılamayarak hayatını kaybettiler.

Çiftin cenazeleri otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.