Bileği burkulan Demirtaş hastaneye kaldırıldı

Mardin’de tarihi silueti bozan binaların yıkım programına katılan Mardin Valisi Mahmut Demirtaş bileğini burktu. Hastaneye kaldırılan Demirtaş’ın çatlayan bileği alçıya alındı. Mardin’de kentin siluetini bozan metruk ve betonarme binaların yıkılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Vali Demirtaş, Mardin’in tarihi revaklı çarşısında bulunan 4 katlı binanın yıkımının startını vermek için binanın bulunduğu alana giderken, talihsiz bir kaza […]

Bileği burkulan Demirtaş hastaneye kaldırıldı
Bileği burkulan Demirtaş hastaneye kaldırıldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Temmuz 2022 17:14
  • Güncelleme18 Temmuz 2022 17:59

Mardin’de tarihi silueti bozan binaların yıkım programına katılan Mardin Valisi Mahmut Demirtaş bileğini burktu. Hastaneye kaldırılan Demirtaş’ın çatlayan bileği alçıya alındı.

Mardin’de kentin siluetini bozan metruk ve betonarme binaların yıkılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Vali Demirtaş, Mardin’in tarihi revaklı çarşısında bulunan 4 katlı binanın yıkımının startını vermek için binanın bulunduğu alana giderken, talihsiz bir kaza yaşadı. Vali Demirtaş, ayak bileğinin dönmesi üzerine burkulma yaşadı.

Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor gözetimine alınan Vali Demirtaş’ın burkulup şişen ayak bileğinde kırıkların olduğu, ayağının ise alçıya alındığı öğrenildi.