Başkan Demirkaya’dan yeni yıl mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, yeni yılda başta ülkemiz, tüm İslam alemi ve yakın coğrafyamızda insanların huzur, hastalıksız ve mutlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan Demirkaya mesajında şu ifadelere yer verdi: “İnsanlık aleminin başına musallat olan coronavirüs pandemisi çok zor bir yılı geride bırakıyoruz. Tek temennim 2021’in ülkemize, milletimize, tüm […]

Başkan Demirkaya’dan yeni yıl mesajı
Başkan Demirkaya’dan yeni yıl mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma31 Aralık 2020 13:34
  • Güncelleme31 Aralık 2020 13:53

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, yeni yılda başta ülkemiz, tüm İslam alemi ve yakın coğrafyamızda insanların huzur, hastalıksız ve mutlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Demirkaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İnsanlık aleminin başına musallat olan coronavirüs pandemisi çok zor bir yılı geride bırakıyoruz. Tek temennim 2021’in ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum. 2021 yılında biz sivil toplum kuruluşları, kadim şehrimizi daha yaşanılır bir şehir yapmak için elimizden geleni yapacağız. Sözlerime son verirken sağlıklı, huzurlu ve mutlu seneler geçireceğimiz bir yıl diliyorum.”