Ayçiçek yağı için darp edildi iddiası

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Hastane Caddesi üzerindeki bir marketten Ayçiçek yağı aldığı iddiasıyla sokak ortasında bir genç darp edildi. Sosyal medyada paylaşılan videoda, çevredeki vatandaşların darp olayına karışan market çalışanlarına tepki gösterdiği, darp edilen gencin de yerde oturduğu ve başını tuttuğu görüldü. Market çalışanı: “Şirkete hesabı ben veriyorum, her bir Ayçiçek yağı 70 liradır. Şimdi ne […]

Ayçiçek yağı için  darp edildi iddiası
Ayçiçek yağı için  darp edildi iddiası
Selman Güneş
  • Yayınlanma25 Ağustos 2021 11:47

Mardin’in Kızıltepe ilçesi Hastane Caddesi üzerindeki bir marketten Ayçiçek yağı aldığı iddiasıyla sokak ortasında bir genç darp edildi.

Sosyal medyada paylaşılan videoda, çevredeki vatandaşların darp olayına karışan market çalışanlarına tepki gösterdiği, darp edilen gencin de yerde oturduğu ve başını tuttuğu görüldü.

Market çalışanı: “Şirkete hesabı ben veriyorum, her bir Ayçiçek yağı 70 liradır. Şimdi ne yapalım, dövüyoruz, niye dövüyorsunuz? Diyorsunuz. Dövmeyeyim mi abi?” dediği videoda araya giren başka bir vatandaş, “Bunun yolu var, yolu darp etmek değildir.” dediği görülüyor.