Abdullah Erin gençlerle bowling oynadı

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Mardian Mall AVM’ni ziyaret etti. Gençlerin dikkatlerini üzerine çeken Erin onlarla bowling oynamayı ihmal etmedi.

Abdullah Erin gençlerle bowling oynadı
Abdullah Erin gençlerle bowling oynadı
Haber Merkezi
  • 11 Şubat 2024 22:05

Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı. AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede il ve ilçe teşkilatlarından oluşan heyetle Mardian Mall AVM’ni ziyaret ederek işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Mardian Mall AVM işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Onlarla sohbet ederek talep ve dileklerini dinledi. Önemli mesajlara yer veren Erin, “Bizler her ilçemize özgü olarak hazırladığımız projelerle Mardin’in çehresini değiştirmeye hazırız. Çok yönlü yapımızla her alanı kapsayacak hizmetlerimizle Mardin’de çığır açacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Erin gençlerden tam not aldı

AVM’de bulunan eğlence merkezini ziyaret eden Erin gençlerin talebi üzerine onlarla birlikte bowling oynadı. Gençlerle yaptığı görüşmede kendilerine yönelik gerçekleştirilecek projeler üzerinde de konuşuldu. Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı.