Yeni Kızıltepe Spor Akif Gürgen ile Efeler Ligi’ne umutla bakıyor

spot_img

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Lig B Grup’ta mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor  başarılı Antrenör Akif Gürgen idaresinde  galibiyetler serisi yakalamaya başladı. Ligin zirvesine konan Yeni Kızıltepe Spor hoca değişikliğiyle isabetli bir transfer yaptığını göstermiş oldu.

Ligin iddialı ekiplerinden Yeni Kızıltepe Spor 17 maçta 12 galibiyet 5 yenilgi aldı. Kızıltepe temsilcisi 39 puanla maç fazlalığıyla ligin zirvesine oturdu. Galibiyet serisini 9 maça çıkaran Yeni Kızıltepe Spor’da en büyük etkenin Akif Gürgen olduğu belirtiyor.

Efeler Ligi parolasıyla sezon başı güçlü bir kadro kuran Yeni Kızıltepe Spor devre arasında yaptığı takviyelerle takımın gücüne güç kattı. Yapılan en önemli değişim ise hoca değişikliği oldu.  Yani Kızıltepe Spor yönetimi başarılı Antrenör Akif Gürgen ile galibiyetler serisi yakalamaya başladı. Kızıltepe temsilcisi ligin 17. haftasında maç fazlalığıyla ligin başına oturdu.  Sporcularını her maça ayrı motive eden Gürgen, saha içindeki hırsıyla oyuncularının maçlara daha çok motive olmasını sağlıyor.

SON HABERLER

BENZERLER HABERLER