Yani Kızıltepe Spor maçı korona virüs yüzünden tehir edildi

spot_img

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Lig B Grup’ta bulunan Yeni Kızıltepe Spor’un deplasmanda oynayacağı maç rakip Bitlis Türşad’dan 4 oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı için ertelendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Lig B Grup’ta mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor, Bitlis Türşad maçına korona virüs engeli.  Ligte 9 maçlık bir galibiyet serisi yakalayan ve 39 puanla 2’nci sırada bulunan Yeni Kızıltepe Spor 7 Mart Pazar günü (yarın)  Bitlis Türşad deplasmanına gidecekti. Rakip Türşad’da 4 voleybolcunun Covid-19 testinin pozitif çıkması münasebetiyle karşılaşmanın ileri bir tarihe tehir edildiği öğrenildi.

Türşad takımına geçmiş olsun dileklerini ileten  Yeni Kızıltepe Spor yüneticisi Turgut Cevheroğlu,  “Ligte 9 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık. Takım olarak çok iyi bir havaya girmiştik. Bu maçı da alıp galibiyet serimizi 10 maça çıkarmak için bütün çalışmalarımızı yapmıştık. Ama sağlık her şeyden daha önemlidir. Tekrar Türşad camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah en kısa sürede sporcuları iyileşip sağlıklarına kavuşur” dedi.

SON HABERLER

BENZERLER HABERLER