Kızıltepe’de kurulan Teknoşehir deneyimli personel alımına başladı

spot_img

Kızıltepe’de kurulan Teknoşehir adındaki Teknoloji firması deneyimli personel alımına başladı.

Mardin Kızıltepe’de genç girişimci Mehmet Ertaş tarafından kurulan, Teknoşehir Bilişim Tekonoloji San. Ve Tic. A.Ş. adlı teknoloji firması için deneyimli personel alımları başladı. Kızıltepe’de telefon ve aksesuar alanında bir çok yeniliğe imza atan girişimci Mehmet Ertaş, müşterilerin her türlü teknolojik cihaza kolaylıkla erişilebileceği Teknoşehir Bilişim internet mağazacılığını kurdu.

15 yıllık tecrübesini

Teknoşehir firmasıyla bütünleştiren Mehmet Ertaş firma hakkında bilgiler verdi. “https://TeknoSehir.com olarak yayın hayatımıza 2020 yılında başladık. 2021 yılı itibariyle de TeknoŞehir Bilişim Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş. çatısı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. TeknoŞehir A.Ş. 2021 yılında marka başvurusu yapılmış bir firma olmasına karşın, kurucu ortaklar ve yönetim kurulu 15 yılı aşkın süredir Bilişim ve Cep telefonu aksesuar sektöründe hizmet vermektedirler. Depo ve operasyon üssümüz Ankara mevkiinde, merkezimiz ise Mardin’dedir. 1000m²’ye yakın kapalı depomuzun teknik alt yapısı, stoğunu tuttuğumuz cep telefonu aksesuarı gibi hassas ürünlerin korunması için ideal düzeyde ve sürekli gözetim altındadır” dedi.


Gençlere istihdam sağlayacak

Gençlere istihdam sağlamak için 10 lise öğrencine meslek eğitimi verip destek sağladığı gibi meslek sahibi olmak isteyenlere pandemi dönemi olmasına rağmen işlerini büyütüp deneyimli elamanlara ihtiyaçlarının olduğunu söyleyen iş insanı Ertaş, “Yarınlara umut olmak ve teknoloji zamanı deyip dijital platformlarda olsun teknik elaman ve üretimden olsun tüm yönleriyle teknoloji çağı deyip Mardin’de https://www.teknosehir.com sitesiyle Teknoşehir A.Ş anoninim şirketini açarak piyasanın da güvenini kazanmış kanıtlanmış bir marka haline geldik. Tüm e-mağaza sitelerinde artık kapınıza kadar hizmet sağlayacağız” diye konuştu.
Mardin’de yıllardır öz sermayesiyle Anonim şirketin kurulmadığını belirten Ertaş, uzun yıllardır anonim şirket kurulmazken genç iş adamı bölgemizde anonim şirket kurarak geleceğin teknoloji ürünlerinde lider olmak bilgisayar – tablet – telefon – ve aksesuarlarını bulabileceğiniz ciddi iş ortaklarıyla büyük firmalara özel yazılımlar yaparak her konuda her kuruma kuruluşa destek vereceğini dile getirdi. Orta ve uzun vadede E-ihracat yaparak da iş kapsamını genişletmek istediğini belirten iş insanı önümüzdeki 5 yıllık süre zarfında yurt dışı operasyonlarını artırarak tüm Avrupa’ya ürün satışı yapmak istediğini sözlerine ekledi.

SON HABERLER

BENZERLER HABERLER