Çetin ve Uçar ailesinin mutlu günü

Mahfeliti Aşireti’nden rahmetli Cahit Çetin’in torunu Kani Çetin ile Reşit Uçar’ın kızı Fatma Uçar dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Ahmet Türk ve Bedirhan Dinler yaptı. Mardin’in Kızıltepe ilçesinden Mahfeliti Aşireti mensubu Cahit Çetin’in torunu, Çetin Petrol sahibi İş insanı Lokman Çetin’in oğlu Avukat Kani çetin ile Reşit Uçar’ın kızı Fatma Uçar dünya evine girdi. […]

Çetin ve Uçar ailesinin mutlu günü
Çetin ve Uçar ailesinin mutlu günü
Selman Güneş
  • 2 Ekim 2022 10:09
  • 2 Ekim 2022 11:18

Mahfeliti Aşireti’nden rahmetli Cahit Çetin’in torunu Kani Çetin ile Reşit Uçar’ın kızı Fatma Uçar dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Ahmet Türk ve Bedirhan Dinler yaptı.

Mardin’in Kızıltepe ilçesinden Mahfeliti Aşireti mensubu Cahit Çetin’in torunu, Çetin Petrol sahibi İş insanı Lokman Çetin’in oğlu Avukat Kani çetin ile Reşit Uçar’ın kızı Fatma Uçar dünya evine girdi. Genç çiftin nikah şahitliğini eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve Kızıltepe Ziraat Odası Başkanı Bedirhan Dinler yaptı. Gelin Fatma Uçar, evlilik cüzdanını Ahmet Türk’ten aldı.

Kral Düğün Salonu’nda yapılan düğün törenine; birçok siyasi parti üyeleri iş insanları katıldı ve çok sayıda davetli katıldı. Düğünde 2500 davetliye yöresel yemek olan kuzu eti ve bulgur-pilavı ikram edildi. Ardından çift ele ele salona girerek dans etti. Düğünde halaylar çekildi. Davetliler Çetin ve Uçar ailesinin mutluluğuna ortak oldu.

Mardin GZT ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.