DOLAR 15,4792 % 0.61
EURO 16,1193 % 0.67
GRAM ALTIN 901,82 % 0,25
ÇEYREK A. 1.474,48 % 0,25
BITCOIN 29.143,60 -2.23
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

ALMANYA 3. LİGİ
İPT
Kaiserslautern Kaiserslautern
0 - 0
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
67'
Mannheim Mannheim
5 - 0
TSV Havelse TSV Havelse
67'
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
1 - 2
Meppen Meppen
67'
Hallescher FC Hallescher FC
1 - 1
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
68'
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
0 - 1
Viktoria Köln Viktoria Köln
64'
Freiburg II Freiburg II
1 - 0
Saarbrucken Saarbrucken
66'
1860 Münih 1860 Münih
4 - 2
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
68'
FSV Zwickau FSV Zwickau
3 - 0
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
65'
Osnabrück Osnabrück
1 - 4
Magdeburg Magdeburg
67'
SC Verl SC Verl
1 - 1
Duisburg Duisburg
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Augsburg Augsburg
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
16:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
16:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
16:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
FC Köln FC Köln
16:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
16:30
Mainz 05 Mainz 05
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
16:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
16:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Freiburg Freiburg
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
Hannover 96 II Hannover 96 II
1 - 1
Hamburger SV II Hamburger SV II
66'
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
3 - 0
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
37'
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
0 - 0
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
DA
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
2 - 0
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
DA
Hoffenheim II Hoffenheim II
0 - 2
TSV Steinbach TSV Steinbach
DA
FCA Walldorf FCA Walldorf
0 - 2
VfR Aalen VfR Aalen
DA
Preussen Münster Preussen Münster
0 - 1
FC Köln II FC Köln II
DA
Fortuna Köln Fortuna Köln
1 - 0
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
DA
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
1 - 0
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
DA
FC Memmingen FC Memmingen
1 - 0
Nürnberg II Nürnberg II
DA
Werder Bremen II Werder Bremen II
2 - 0
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
DA
Schott Mainz Schott Mainz
1 - 0
Bahlinger SC Bahlinger SC
DA
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
1 - 0
FC Augsburg II FC Augsburg II
DA
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
1 - 0
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
DA
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
0 - 0
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
DA
Bonner SC Bonner SC
1 - 2
Oberhausen Oberhausen
43'
Unterhaching Unterhaching
1 - 0
Rain am Lech Rain am Lech
DA
Ulm Ulm
1 - 1
Stuttgart II Stuttgart II
DA
VfB Homberg VfB Homberg
0 - 0
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
45'
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
1 - 1
Illertissen Illertissen
DA
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
5 - 0
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
DA
Lippstadt Lippstadt
3 - 3
Uerdingen Uerdingen
DA
SV Heimstetten SV Heimstetten
1 - 0
Eltersdorf Eltersdorf
DA
Elversberg Elversberg
1 - 0
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
45'
Hessen Kassel Hessen Kassel
1 - 0
FC Giessen FC Giessen
DA
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
3 - 0
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
DA
SV Straelen SV Straelen
0 - 2
Rodinghausen Rodinghausen
16:00
Jeddeloh Jeddeloh
- : -
Altona 93 Altona 93
16:00
Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
- : -
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
16:00
Oberneuland Oberneuland
- : -
Heider SV Heider SV
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Greenville Triumph Greenville Triumph
2 - 0
Forward Madison Forward Madison
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:00
Toronto FC Toronto FC
- : -
Orlando City FC Orlando City FC
22:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
- : -
Los Angeles FC Los Angeles FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Orange County SC Orange County SC
5 - 1
FC Tulsa FC Tulsa
MS
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
4 - 3
Louisville City Louisville City
ANDORRA PREMİER LİGİ
21:30
UE Engordany UE Engordany
- : -
CE Carroi CE Carroi
21:30
Ordino Ordino
- : -
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
Interclube Interclube
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
ARJANTİN KUPASI
PS
Rosario Central Rosario Central
6 - 4
Sol De Mayo Sol De Mayo
MS
Godoy Cruz Godoy Cruz
2 - 0
Tristan Suárez Tristan Suárez
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
21:00
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
- : -
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
21:30
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
21:30
Almagro Almagro
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
21:30
Agropecuario Agropecuario
- : -
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
23:00
Quilmes Quilmes
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
23:00
Boca Juniors Boca Juniors
- : -
Racing Club Racing Club
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
18:15
Tirana Tirana
- : -
Vllaznia Vllaznia
18:15
Egnatia Egnatia
- : -
Partizani Partizani
18:15
Kastrioti Kastrioti
- : -
Teuta Teuta
18:15
Kukesi Kukesi
- : -
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
18:15
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Laçi Laçi
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
17:00
Apolonia Apolonia
- : -
Terbuni Puke Terbuni Puke
17:00
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
- : -
Tomori Tomori
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Western United FC Western United FC
1 - 0
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Canberra Olympic Canberra Olympic
1 - 4
Monaro Panthers Monaro Panthers
MS
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
3 - 1
Belconnen United Belconnen United
MS
Canberra Croatia Canberra Croatia
3 - 2
O'Connor Knights O'Connor Knights
AVUSTRALYA NPL BATI
MS
Stirling Lions Stirling Lions
1 - 0
Bayswater City Bayswater City
MS
Balcatta Balcatta
1 - 2
Perth Red Star FC Perth Red Star FC
MS
Floreat Athena Floreat Athena
1 - 1
Inglewood United Inglewood United
MS
Cockburn City Cockburn City
1 - 1
Perth SC Perth SC
MS
Sorrento Sorrento
2 - 0
Perth Glory II Perth Glory II
MS
Armadale Armadale
2 - 1
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
White City FC White City FC
3 - 2
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
MS
Adelaide United II Adelaide United II
4 - 2
Adelaide Comets Adelaide Comets
MS
Cumberland United Cumberland United
3 - 2
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
MS
MetroStars MetroStars
3 - 1
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
AVUSTRALYA NPL KUZEY
07:30
Cooks Hill United Cooks Hill United
- : -
Valentine FC Valentine FC
07:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
- : -
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
11:15
Gold Coast United Gold Coast United
- : -
SC Wanderers SC Wanderers
11:30
Moreton Bay United Moreton Bay United
- : -
Queensland Lions Queensland Lions
12:00
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
- : -
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
0 - 1
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
MS
Marconi Stallions Marconi Stallions
2 - 2
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
18'
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
0 - 0
Hertha Wels Hertha Wels
16:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
- : -
SV Kuchl SV Kuchl
17:00
SC Bregenz SC Bregenz
- : -
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
17:00
SVG Reichenau SVG Reichenau
- : -
SV Wörgl SV Wörgl
17:00
SV Fügen SV Fügen
- : -
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
17:30
Hall Hall
- : -
SV Innsbruck SV Innsbruck
18:00
St. Johann St. Johann
- : -
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
18:00
FC Anif FC Anif
- : -
Seekirchen Seekirchen
18:00
SV Telfs SV Telfs
- : -
Hohenems Hohenems
18:00
Salzburger AK Salzburger AK
- : -
Wals Grünau Wals Grünau
18:00
FC Lauterach FC Lauterach
- : -
Dornbirner SV Dornbirner SV
18:00
SC Imst SC Imst
- : -
Kufstein Kufstein
18:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
- : -
SV Grödig SV Grödig
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
- : -
Hartberg Hartberg
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
Altach Altach
18:00
Ried Ried
- : -
LASK Linz LASK Linz
BAHREYN PREMİER LİGİ
19:00
Al Budaiya Al Budaiya
- : -
Al Hidd Al Hidd
19:00
Sitra Sitra
- : -
Malkiya Malkiya
BELARUS 1. LİGİ
16:00
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
- : -
FC Minsk FC Minsk
18:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
20:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
BELARUS 2. LİGİ
MS
Osipovichy Osipovichy
0 - 0
Orsha Orsha
16:00
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
- : -
Ostrovets Ostrovets
18:00
Naftan Naftan
- : -
Smorgon Smorgon
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
23:00
Club Atletico Palmaflor Club Atletico Palmaflor
- : -
Universitario Sucre Universitario Sucre
23:00
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
- : -
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
23:00
The Strongest The Strongest
- : -
Guabira Guabira
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Leotar Leotar
- : -
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
18:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Sarajevo Sarajevo
18:00
Velez Velez
- : -
Tuzla City Tuzla City
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Santos AP Santos AP
2 - 0
Macapa Macapa
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Botafogo PB Botafogo PB
- : -
Campinense Campinense
BREZİLYA SERİE A
22:30
Ceara SC Ceara SC
- : -
Flamengo Flamengo
22:30
Palmeiras Palmeiras
- : -
RB Bragantino RB Bragantino
BREZİLYA SERİE B
MS
Ponte Preta Ponte Preta
0 - 1
Novorizontino Novorizontino
MS
Chapecoense Chapecoense
0 - 1
Sport Recife Sport Recife
17:00
Criciuma Criciuma
- : -
CRB CRB
17:00
Londrina Londrina
- : -
Brusque Brusque
22:00
Tombense Tombense
- : -
Guarani Guarani
BREZİLYA SERİE C
21:00
Altos Altos
- : -
Atletico Cearense Atletico Cearense
23:00
Botafogo-SP Botafogo-SP
- : -
Abc FC Abc FC
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:30
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
Cherno More Varna Cherno More Varna
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
22:00
ES Setif ES Setif
- : -
Al Ahli Al Ahli
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
RC Relizane RC Relizane
- : -
MC Oran MC Oran
18:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
- : -
ASO Chlef ASO Chlef
18:00
CS Constantine CS Constantine
- : -
US Biskra US Biskra
18:00
WA Tlemcen WA Tlemcen
- : -
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
18:00
O Medea O Medea
- : -
RC Arbaa RC Arbaa
ÇEKYA 1. LİGİ
19:00
Teplice Teplice
- : -
Pardubice Pardubice
19:00
Fastav Zlin Fastav Zlin
- : -
Jablonec Jablonec
19:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Karvina Karvina
ÇEKYA 2. LİGİ
18:30
Pribram Pribram
- : -
Prostejov Prostejov
18:30
MFK Vyskov MFK Vyskov
- : -
Dukla Prag Dukla Prag
18:30
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
- : -
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
18:30
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
SK Lisen SK Lisen
18:30
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
18:30
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
- : -
Opava Opava
18:30
Sparta Prag B Sparta Prag B
- : -
MFK Chrudim MFK Chrudim
18:30
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
ÇEKYA 3. LİGİ
İPT
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
0 - 0
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
MS
Banik Sokolov Banik Sokolov
3 - 0
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
MS
SK Benesov SK Benesov
5 - 1
Pribram B Pribram B
MS
Motorlet Prag Motorlet Prag
5 - 0
SK Rakovnik SK Rakovnik
MS
Jablonec B Jablonec B
5 - 3
Dukla Prag II Dukla Prag II
21'
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 - 0
FK Blansko FK Blansko
17:30
Uhersky Brod Uhersky Brod
- : -
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
17:30
Slovan Rosice Slovan Rosice
- : -
Znojmo Znojmo
18:00
Slovan Velvary Slovan Velvary
- : -
Pardubice II Pardubice II
18:00
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
- : -
Prepere Prepere
18:00
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
- : -
Unicov Unicov
DANİMARKA 1. LİGİ
DA
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
2 - 1
Hobro Hobro
DANİMARKA 2. LİGİ
DA
Hillerød Hillerød
0 - 1
Thisted Thisted
DA
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
0 - 0
Brabrand Brabrand
DA
Skive Skive
0 - 0
Middelfart Middelfart
EKVADOR PRİMERA
MS
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
1 - 0
Cumbaya FC Cumbaya FC
22:00
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Aucas Aucas
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
- : -
FK Van FK Van
ESTONYA 1. LİGİ
ERT
TJK Legion TJK Legion
0 - 0
Flora Tallinn Flora Tallinn
19:30
FC Kuressaare FC Kuressaare
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
ESTONYA 2. LİGİ
15:00
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
- : -
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
DA
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
1 - 1
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
18:00
B68 Toftir B68 Toftir
- : -
Vikingur Vikingur
18:00
EB/Streymur EB/Streymur
- : -
B36 Torshavn B36 Torshavn
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS
NJS NJS
0 - 2
Reipas Reipas
MS
OTP OTP
3 - 2
GBK GBK
DA
EPS EPS
1 - 0
HJS Akatemia HJS Akatemia
24'
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
0 - 0
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
16:00
SalPa SalPa
- : -
KaaPo KaaPo
17:00
Vasa IFK Vasa IFK
- : -
JS Hercules JS Hercules
17:00
Vaajakoski Vaajakoski
- : -
KajHa KajHa
17:00
JBK JBK
- : -
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
17:00
PeKa PeKa
- : -
LaPa LaPa
18:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
FC Komeetat FC Komeetat
18:00
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
- : -
FC Futura FC Futura
19:00
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
- : -
Ilves II Ilves II
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
17:00
Inter Turku Inter Turku
- : -
HIFK HIFK
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
PIF PIF
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA LİGUE 1
22:00
Nice Nice
- : -
Lille Lille
22:00
Strasbourg Strasbourg
- : -
Clermont Clermont
22:00
Troyes Troyes
- : -
Lens Lens
22:00
Bordeaux Bordeaux
- : -
Lorient Lorient
22:00
Montpellier Montpellier
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
22:00
Rennes Rennes
- : -
Marsilya Marsilya
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Nantes Nantes
22:00
Monaco Monaco
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
22:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Reims Reims
22:00
Metz Metz
- : -
Angers Angers
FRANSA LİGUE 2
20:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Toulouse Toulouse
20:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Valenciennes Valenciennes
20:00
Nancy Nancy
- : -
Pau FC Pau FC
20:00
Guingamp Guingamp
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Caen Caen
20:00
Nimes Olympique Nimes Olympique
- : -
Bastia Bastia
20:00
Sochaux Sochaux
- : -
Dijon Dijon
20:00
Auxerre Auxerre
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Paris FC Paris FC
- : -
Grenoble Grenoble
GALLER PREMİER LİGİ
16:00
Caernarfon Town Caernarfon Town
- : -
Flint Town United Flint Town United
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
- : -
Royal AM Royal AM
16:00
Cape Town City Cape Town City
- : -
AmaZulu AmaZulu
16:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Stellenbosch Stellenbosch
16:00
Baroka FC Baroka FC
- : -
SuperSport United SuperSport United
16:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Maritzburg United Maritzburg United
16:00
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
16:00
Moroka Swallows Moroka Swallows
- : -
Chippa United Chippa United
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
PAEEK PAEEK
- : -
Omonia Omonia
19:00
AEK Larnaca AEK Larnaca
- : -
Pafos FC Pafos FC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Busan I'Park Busan I'Park
1 - 1
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
MS
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
0 - 1
Anyang Anyang
MS
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
1 - 1
Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana Citizen
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Pocheon Pocheon
2 - 0
Mokpo City FC Mokpo City FC
MS
Dangjin Citizen Dangjin Citizen
0 - 0
Busan Kyotong Busan Kyotong
MS
Cheonan City Cheonan City
0 - 0
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
4 - 0
Cheongju FC Cheongju FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
1 - 1
Daegu Daegu
MS
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
2 - 2
Incheon United Incheon United
MS
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
1 - 0
Seongnam FC Seongnam FC
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
18:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Rijeka Rijeka
20:05
Hajduk Split Hajduk Split
- : -
Istra 1961 Istra 1961
HİNDİSTAN 1. LİGİ
16:30
Gokulam Gokulam
- : -
Mohammedan SC Mohammedan SC
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
17:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
- : -
NAC Breda NAC Breda
21:00
Roda Roda
- : -
Excelsior Excelsior
İNGİLTERE 2. LİGİ
21:45
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Northampton Town Northampton Town
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
18:45
Chelsea Chelsea
- : -
Liverpool Liverpool
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
İRAN 1. LİGİ
16:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Fajr Sepasi Fajr Sepasi
18:00
Aluminium Arak Aluminium Arak
- : -
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
18:00
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
- : -
Gol Gohar Gol Gohar
18:00
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
- : -
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
18:15
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Esteghlal Esteghlal
18:30
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
- : -
Paykan Paykan
18:30
Zob Ahan Zob Ahan
- : -
Traktor SC Traktor SC
20:20
Persepolis Persepolis
- : -
Sepahan Sepahan
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
St Patricks St Patricks
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
76'
Ross County Ross County
1 - 1
Dundee United Dundee United
81'
Hearts Hearts
1 - 2
Rangers FC Rangers FC
84'
Celtic Celtic
5 - 0
Motherwell Motherwell
İSPANYA LA LİGA
19:30
Espanyol Espanyol
- : -
Valencia Valencia
22:00
Celta Vigo Celta Vigo
- : -
Elche Elche
İSPANYA LA LİGA 2
DA
Amorebieta Amorebieta
0 - 0
Huesca Huesca
17:00
Lugo Lugo
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
17:00
Burgos Burgos
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
19:15
Real Valladolid Real Valladolid
- : -
Ponferradina Ponferradina
22:00
Leganes Leganes
- : -
Eibar Eibar
İSRAİL 1. LİGİ
18:45
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
19:00
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
19:00
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
19:00
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
İSVEÇ 1. LİGİ
90'
Umea Umea
2 - 3
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
90'
Tvaakers IF Tvaakers IF
0 - 1
Trollhattan Trollhattan
MS
Gefle Gefle
3 - 0
Team TG FF Team TG FF
16:00
IFK Malmö IFK Malmö
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
17:00
Gais Gais
- : -
Lunds BK Lunds BK
17:00
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
17:00
Sylvia Sylvia
- : -
IF Karlstad IF Karlstad
17:00
Angelholms Angelholms
- : -
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
17:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
17:00
Qviding FIF Qviding FIF
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
İSVEÇ 2. LİGİ
90'
Ahlafors IF Ahlafors IF
4 - 1
Grebbestads Grebbestads
90'
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
0 - 4
IK Gauthiod IK Gauthiod
90'
Assyriska BK Assyriska BK
0 - 4
Husqvarna FF Husqvarna FF
MS
IFK Östersund IFK Östersund
0 - 0
Storfors AIK Storfors AIK
MS
Onsala Onsala
3 - 0
Torslanda IK Torslanda IK
90'
Kiruna FF Kiruna FF
0 - 1
Ytterhogdals Ytterhogdals
67'
Ullareds Ullareds
1 - 1
Landvetter IS Landvetter IS
DA
Sund IF Sund IF
0 - 1
Gottne Gottne
DA
Karlbergs BK Karlbergs BK
1 - 0
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
DA
Eskilsminne Eskilsminne
1 - 0
Savedalens Savedalens
DA
Enskede IK Enskede IK
0 - 1
Huddinge Huddinge
16:00
Sandviks Sandviks
- : -
Skelleftea Skelleftea
16:00
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
- : -
FC Gute FC Gute
17:00
FC Rosengard FC Rosengard
- : -
Kristianstads Kristianstads
17:00
Eslovs Eslovs
- : -
Asarums IF Asarums IF
17:00
Högsby Högsby
- : -
Hassleholms IF Hassleholms IF
17:00
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
- : -
Sifhalla Sifhalla
17:00
Kungsangens IF Kungsangens IF
- : -
IFK Uppsala IFK Uppsala
17:00
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
- : -
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
17:00
Rappe GoIF Rappe GoIF
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
17:00
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
- : -
Smedby AIS Smedby AIS
17:30
IFK Lidingö IFK Lidingö
- : -
Varmbols FC Varmbols FC
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Mjallby Mjallby
- : -
IFK Varnamo IFK Varnamo
18:30
Sirius Sirius
- : -
Elfsborg Elfsborg
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Trelleborg Trelleborg
3 - 0
Vasteras SK Vasteras SK
90'
Örebro Örebro
2 - 0
Öster Öster
16:00
Halmstad Halmstad
- : -
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
16:00
Norrby Norrby
- : -
Orgryte Orgryte
16:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:15
Winterthur Winterthur
- : -
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
21:15
Wil Wil
- : -
Thun Thun
21:15
Vaduz Vaduz
- : -
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
21:15
Yverdon Yverdon
- : -
Kriens Kriens
21:15
Schaffhausen Schaffhausen
- : -
Aarau Aarau
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Empoli Empoli
- : -
Salernitana Salernitana
19:00
Hellas Verona Hellas Verona
- : -
Torino Torino
19:00
Udinese Udinese
- : -
Spezia Spezia
21:45
Roma Roma
- : -
Venezia Venezia
İTALYA SERİE B LİGİ
19:00
Brescia Brescia
- : -
Perugia Perugia
İTALYA SERİE C KUPASI
17:00
Südtirol Südtirol
- : -
Modena Modena
İTALYA SERİE C LİGİ
17:30
Trento Trento
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
18:30
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
Seregno Seregno
18:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
- : -
Paganese Paganese
18:30
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
- : -
Fermana Fermana
İZLANDA 1. LİGİ
17:00
Afturelding Afturelding
- : -
Vestri Vestri
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
2 - 1
FC Tokyo FC Tokyo
MS
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
0 - 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 - 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
MS
Vissel Kobe Vissel Kobe
4 - 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
4 - 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
MS
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 - 4
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 - 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
MS
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 - 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
JAPONYA J-2 LİGİ
ERT
Grulla Morioka Grulla Morioka
0 - 0
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
MS
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
0 - 0
Omiya Ardija Omiya Ardija
MS
Oita Trinita Oita Trinita
1 - 2
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
MS
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
1 - 1
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
MS
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
0 - 2
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
1 - 0
Tochigi SC Tochigi SC
KARADAĞ 1. LİGİ
20:00
Jezero Jezero
- : -
Zeta Zeta
20:00
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
- : -
FK Podgorica FK Podgorica
20:00
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
- : -
Sutjeska Sutjeska
20:00
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
- : -
Mornar Bar Mornar Bar
20:00
Decic Tuzi Decic Tuzi
- : -
Petrovac Petrovac
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
1 - 0
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
DA
Atyrau Atyrau
1 - 0
Kyzylzhar Kyzylzhar
DA
FC Astana FC Astana
3 - 0
Kairat Almaty Kairat Almaty
17:00
Aktobe Lento Aktobe Lento
- : -
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
17:00
Aksu Aksu
- : -
FC Turan FC Turan
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
16:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
- : -
Bangor Bangor
LETONYA 1. LİGİ
MS
Rigas FS-2 Rigas FS-2
5 - 1
Smiltene Smiltene
17:00
Rezekne Rezekne
- : -
JDFS Alberts JDFS Alberts
19:00
Skanstes SK Skanstes SK
- : -
Valmiera-2 Valmiera-2
LETONYA VİRSLİGA
MS
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
0 - 4
FK Liepaja FK Liepaja
16:00
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
- : -
Riga FC Riga FC
18:00
Tukums 2000 Tukums 2000
- : -
Super Nova Super Nova
LİTVANYA 1. LİGİ
MS
FK Minija FK Minija
0 - 0
Be1 NFA Be1 NFA
DA
Ekranas Ekranas
1 - 0
BFA BFA
LİTVANYA A LYGA
MS
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 - 3
Suduva Suduva
DA
FK Riteriai FK Riteriai
0 - 1
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
17:00
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
- : -
Lietava Jonava Lietava Jonava
MACARİSTAN 1. LİGİ
8'
Gyirmot Gyirmot
0 - 0
Ferencvaros Ferencvaros
19:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Paksi FC Paksi FC
MOLDOVA 1. LİGİ
İPT
Floresti Floresti
0 - 0
CSF Balti CSF Balti
17:00
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
17:00
Zimbru Zimbru
- : -
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
17:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
- : -
Milsami Orhei Milsami Orhei
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Niger Tornadoes Niger Tornadoes
- : -
Gombe United Gombe United
NORVEÇ 2. LİGİ
90'
Alta Alta
3 - 1
Brattvag Brattvag
MS
Ull Kisa Ull Kisa
2 - 2
Tromsdalen Tromsdalen
DA
Oygarden FK Oygarden FK
1 - 0
Odds BK 2 Odds BK 2
DA
Kvik Halden Kvik Halden
1 - 1
Strommen Strommen
DA
Frigg Frigg
0 - 1
Gjøvik-Lyn Gjøvik-Lyn
DA
Hodd Hodd
0 - 0
Traeff Traeff
16:00
Ullern Ullern
- : -
Fløy Fløy
16:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
- : -
Egersunds Egersunds
16:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
- : -
Valerenga 2 Valerenga 2
17:00
Asker Asker
- : -
Baerum Baerum
17:00
Notodden Notodden
- : -
FK Arendal FK Arendal
17:00
Sotra Sotra
- : -
Staal Jorpeland Staal Jorpeland
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Nacional Nacional
1 - 2
General Caballero JLM General Caballero JLM
23:00
Guairena FC Guairena FC
- : -
Resistencia Resistencia
PERU PRİMERA - APERTURA
21:15
Academia Cantolao Academia Cantolao
- : -
Universidad San Martin Universidad San Martin
23:30
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
- : -
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
POLONYA 1. LİGİ
MS
Korona Kielce Korona Kielce
1 - 2
GKS Katowice GKS Katowice
19:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
GKS Tychy GKS Tychy
21:30
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
POLONYA 2. LİGİ
İPT
GKS Belchatow GKS Belchatow
0 - 0
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
18:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
18:00
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
- : -
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
18:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
18:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
19:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
POLONYA EKSTRAKLASA
MS
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
0 - 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
16:00
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Lech Poznan Lech Poznan
18:30
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
21:00
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
- : -
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Academica Academica
0 - 0
Farense Farense
17:30
Vilafranquense Vilafranquense
- : -
Trofense Trofense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Tondela Tondela
- : -
Boavista Boavista
17:30
Moreirense Moreirense
- : -
Vizela Vizela
17:30
Arouca Arouca
- : -
Belenenses Belenenses
20:00
Maritimo Maritimo
- : -
Portimonense Portimonense
20:00
Porto Porto
- : -
Estoril Estoril
22:30
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Santa Clara Santa Clara
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Inter de Madrid Inter de Madrid
18:00
Castellon Castellon
- : -
Villarreal B Villarreal B
18:00
Calahorra Calahorra
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
18:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Tudelano Tudelano
20:00
Real Union Real Union
- : -
Talavera Talavera
20:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Andorra Andorra
20:00
Sabadell Sabadell
- : -
Cornella Cornella
20:00
Atletico Sanluqueno Atletico Sanluqueno
- : -
Real Betis B Real Betis B
20:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
ROMANYA LİGA 1
16:30
Farul Constanta Farul Constanta
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
21:00
FC Voluntari FC Voluntari
- : -
FCSB FCSB
RUSYA 1. LİGİ
19:00
PFC Kuban PFC Kuban
- : -
Krasnodar-2 Krasnodar-2
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
Ufa Ufa
2 - 1
Arsenal Tula Arsenal Tula
16:30
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
16:30
Rostov Rostov
- : -
Khimki Khimki
19:00
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
18:00
Kolubara Kolubara
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
20:00
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
20:00
Metalac Metalac
- : -
Mladost Lucani Mladost Lucani
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Lion City Sailors Lion City Sailors
1 - 0
Geylang International Geylang International
90'
Hougang United Hougang United
1 - 1
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
Zilina Zilina
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
18:00
Senica Senica
- : -
Trencin Trencin
18:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Tabor Sezana Tabor Sezana
- : -
Bravo Bravo
21:15
Maribor Maribor
- : -
Aluminij Aluminij
SLOVENYA 2. LİGİ
18:00
Jadran Dekani Jadran Dekani
- : -
NK Krsko NK Krsko
18:00
Ilirija Ljubljana Ilirija Ljubljana
- : -
Rudar Velenje Rudar Velenje
18:00
NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
- : -
Bilje Bilje
18:15
Gorica Gorica
- : -
Primorje Primorje
SPOR TOTO 1. LİG
16:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
İstanbulspor İstanbulspor
16:00
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
- : -
Bursaspor Bursaspor
16:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
- : -
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
16:00
Manisa FK Manisa FK
- : -
Tuzlaspor Tuzlaspor
16:00
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
16:00
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
- : -
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
16:00
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
16:00
Eyüpspor Eyüpspor
- : -
Kocaelispor Kocaelispor
16:00
Altınordu Altınordu
- : -
Balıkesirspor Balıkesirspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
19:00
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
- : -
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:55
Al Fateh Al Fateh
- : -
Al Taee Al Taee
20:50
Al Ahli SC Al Ahli SC
- : -
Abha Abha
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Universidad Catolica Universidad Catolica
3 - 0
Unión La Calera Unión La Calera
MS
Union Espanola Union Espanola
2 - 0
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
19:30
La Serena La Serena
- : -
Palestino Palestino
22:30
Everton De Vina Everton De Vina
- : -
Univ. de Chile Univ. de Chile
TACİKİSTAN 1. LİGİ
15:00
Ravshan Zafarobod Ravshan Zafarobod
- : -
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
DA
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
0 - 1
FK Eskhata FK Eskhata
TUNUS 1. LİGİ
17:00
Esperance Zarzis Esperance Zarzis
- : -
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
17:00
ES Hamam Sousse ES Hamam Sousse
- : -
Olympique de Beja Olympique de Beja
18:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
Club Africain Club Africain
UKRAYNA 2. LİGİ
ERT
Volyn Volyn
0 - 0
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport Horishni Plavni
ERT
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
0 - 0
Nyva Ternopil Nyva Ternopil
ERT
Prykarpattya Prykarpattya
0 - 0
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
ERT
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
0 - 0
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
ERT
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
0 - 0
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
ERT
Pollisya Zhytomyr Pollisya Zhytomyr
0 - 0
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
ERT
Obolon-Brovar Kiev Obolon-Brovar Kiev
0 - 0
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
ERT
FC Uzhhorod FC Uzhhorod
0 - 0
Alians Lypova Dolyna Alians Lypova Dolyna
UKRAYNA PREMİER LİGİ
İPT
Desna Desna
0 - 0
FC Lviv FC Lviv
İPT
Rukh Lviv Rukh Lviv
0 - 0
Chernomorets O. Chernomorets O.
İPT
FC Mariupol FC Mariupol
0 - 0
Minai Minai
İPT
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
0 - 0
Inhulets Inhulets
İPT
Veres Rivne Veres Rivne
0 - 0
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
İPT
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
0 - 0
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
İPT
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
0 - 0
Olexandria Olexandria
İPT
Vorskla Vorskla
0 - 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
UMMAN LİGİ
18:10
Bahla Bahla
- : -
Nizwa Nizwa
18:10
Al-Rustaq Al-Rustaq
- : -
Sohar Sohar
18:10
Al Seeb Al Seeb
- : -
Dhofar Dhofar
18:10
Al Nasr Al Nasr
- : -
Muscat Muscat
18:10
Al Ittehad Al Ittehad
- : -
Oman FC Oman FC
18:10
Al Suwaiq Al Suwaiq
- : -
Al Nahda Al Nahda
18:10
Al Mussanah Al Mussanah
- : -
Saham Saham
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Plaza Colonia Plaza Colonia
0 - 1
Penarol Penarol
ÜRDÜN 1. LİGİ
17:30
Moghayer Al Sarhan Moghayer Al Sarhan
- : -
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
20:00
Al-Ramtha Al-Ramtha
- : -
Al-Wihdat Al-Wihdat
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Caracas Caracas
1 - 0
Mineros De Guayana Mineros De Guayana
MS
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
2 - 2
Portuguesa FC Portuguesa FC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
17:00
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
Ofi Crete Ofi Crete
20:00
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Pas Giannina Pas Giannina
20:00
Aris Aris
- : -
AEK AEK
20:00
Olympiakos Olympiakos
- : -
PAOK PAOK

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 36 34 78
2 Fenerbahçe 36 30 69
3 İttifak Holding Konyaspor 36 19 64
4 Medipol Başakşehir 36 18 61
5 Aytemiz Alanyaspor 36 5 58
6 VavaCars Fatih Karagümrük 36 -4 56
7 Beşiktaş 36 6 55
8 Fraport TAV Antalyaspor 36 5 55
Detaylı Puan Durumu