Beşiktaş VavaCars Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Beşiktaş Spor Toto Süper Lig’de VavaCars Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürüyor. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de izlediği basına kapalı idman, yaklaşık bir saat sürdü. Teknik Direktör valérien Ismaël’in yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman iki grup halinde sahada ve salonda gerçekleşti. Salonda; kondisyon, kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları gerçekleştiren […]

Beşiktaş VavaCars Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarını sürdürüyor
Beşiktaş VavaCars Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarını sürdürüyor
Selman Güneş
  • 17 Ağustos 2022 13:51

Beşiktaş Spor Toto Süper Lig’de VavaCars Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürüyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de izlediği basına kapalı idman, yaklaşık bir saat sürdü.

Teknik Direktör valérien Ismaël’in yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman iki grup halinde sahada ve salonda gerçekleşti. Salonda; kondisyon, kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları gerçekleştiren futbolcular sahada pas çalışması sonrası çift kale maç oynayarak günü tamamladı.

Beşiktaş Spor Toto Süper Lig’de VavaCars Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, yarın (17 Ağustos) saat 11.00’de basına kapalı yapacağı çalışmayla devam edecek.